"Milionerzy". Technika tworzenia obrazów zagięła pana Kazimierza. Na pomoc wezwana publiczność

W 565. odcinku "Milionerów" wystąpił pan Kazimierz Dulas. Mężczyzna całkiem sprawnie odpowiadał na kolejne pytania i gnał jak burza. Problem pojawił się przy pytaniu o tworzenie obrazów. Sprawdźcie, jak mu poszło.

W 565. odcinku "Milionerów" w fotelu naprzeciwko Huberta Urbańskiego zasiadł pan Kazimierz Dulas, informatyk i menadżer. Emocjonująca gra o milion złotych przebiegała całkiem sprawnie. Pan Kazimierz szybko i zdecydowanie odpowiadał. Problem pojawił się dopiero przy pytaniu o gwarantowaną sumę 40 tysięcy złotych i nietypową formę tworzenia obrazów. 

Zobacz wideo Pytania, które mocno zaskoczyły uczestników teleturnieju "Milionerzy". Odpowiedzielibyście na nie?

'Milionerzy'. Tomasz Orzechowski w ogniu krytyki. Chodzi o pytanie dotyczące żużla"Milionerzy". Tomasz Orzechowski usłyszał pytanie za milion. Kto skomponował "Modlitwę dziewicy"?

"Milionerzy". Spontaniczne rozlewanie farby na leżące na ziemi płótno to technika tworzenia obrazów charakterystyczna dla...

Uczestnik usłyszał pytanie o specyficzną technikę tworzenia obrazów. Miał do wyboru cztery opcje: 

  • A. Joana Miro
  • B. Andy'ego Warhola 
  • C. Jacksona Pollocka
  • D. Pabla Picassa 

"Milionerzy". Prawidłowa odpowiedź na pytanie o tworzenie obrazów 

Pan Kazimierz na samym początku szczerze wyznał, że nie zna odpowiedzi na to pytanie. Uczestnik postanowił od razu odrzucić odpowiedź D. Mężczyzna długo analizował pozostałe możliwe warianty. Jednak po chwili zdecydował, że wykorzysta pierwsze koło ratunkowe. Pan Kazimierz poprosił o pomoc publiczność. Większość zdecydowała się na zaznaczenie odpowiedzi C. Po chwili namysłu mężczyzna poszedł śladem publiczności i wybrał odpowiedź C, która okazała się poprawna. Uczestnik odetchnął z ulgą, zgarnął gwarantowaną sumę 40 tysięcy złotych i mógł kontynuować grę. 

'Milionerzy'"Milionerzy". Co to jest poranek? Pani Joanna nie miała bladego pojęcia

"Milionerzy". Ciekawe pytania z poprzednich odcinków 

W 557. odcinku "Milionerów" o główną wygraną grał pan Paweł. Niestety, mężczyzna dość długo walczył z pytaniem o popularny cytat Szekspira. Okazało się, że bez koła ratunkowego się nie obejdzie.

W 558. odcinku "Milionerów" wystąpiła pani Monika Zega. Kobieta całkiem nieźle sobie radziła z kolejnymi pytaniami. Dopóki nie natknęła się na pechowe pytanie o bambusa.

Kolejny odcinek "Milionerów" już 12 grudnia o godzinie 20:55 na antenie TVN

Więcej o: