"Milionerzy". "Jeśli ulena, to?". Pani Paulina nie była pewna. Musiała skorzystać z koła ratunkowego

W 559. odcinku "Milionerów" o milion walczyła pani Paulina Noworyta. Uczestniczka napotkała pewne trudności niemal na samym początku gry. Kłopot pojawił się przy pytaniu o znany owoc. Sprawdźcie, jak jej poszło.

W 559. odcinku "Milionerów" w fotelu na przeciwko prowadzącego Huberta Urbańskiego zasiadła pani Paulina Noworyta, właścicielka salonu wulkanizacyjnego w Krakowie. Emocjonująca gra o milion złotych zaczęła się od drobnej potyczki. Uczestniczka już przy drugim pytaniu była zmuszona poprosić o pomoc i wykorzystać jedno z kół ratunkowych. Problem pojawił się przy pytaniu o słynny owoc. 

Zobacz wideo Małgorzata Ohme o hejcie po "Milionerach": Nie zgłosiłam się tam, bo uważam, że jestem omnibusem

'Milionerzy' odc. 558"Milionerzy". "Do jakiej rodziny roślin należą bambusy?". Nie obyło się bez koła

"Milionerzy". Jeśli ulena, to: 

Uczestniczka otrzymała zwięzłe pytanie o ulenę. Miała do wyboru cztery opcje: 

  • A. mirabelka 
  • B. lubaszka 
  • C. węgierka 
  • D. renkloda

"Milionerzy". Odpowiedź na pytanie o odmianę śliwy domowej 

Pani Paulina na początku wyznała, że chyba wie, o co chodzi. Jednak im dłużej się wahała, tym bardziej nie była pewna. W związku z tym już przy drugim pytaniu postanowiła wykorzystać koło ratunkowe i poprosiła o pomoc publiczność. Zdecydowana większość, bo aż 91 procent zdecydowało się zaznaczyć odpowiedź D. Uczestniczka wyznała, że wahała się między A. i D., ale po sugestii publiczności zdecydowała się zaznaczyć D., które okazało się poprawną odpowiedzią. Pani Paulina zyskała gwarantowaną sumę tysiąca złotych i mogła kontynuować grę o milion.

'Milionerzy'"Milionerzy". Gdzie zdaniem Szekspira źle się dzieje? Pan Paweł nie miał pojęcia

"Milionerzy". Ciekawe pytania z poprzednich odcinków 

W 558. odcinku "Milionerów" wystąpiła pani Monika Zega. Uczestniczka całkiem nieźle sobie radziła, dopóki nie natknęła się na pytanie o bambusy.

W 557. odcinku "Milionerów" pan Paweł walczył z pytaniem o popularny cytat Szekspira. Niestety, konieczne okazało się koło ratunkowe.

W 561. odcinku "Milionerów" uczestnik poległ na pytaniu o obraz Vincenta van Gogha. Mężczyzna przyznał, że nie zna odpowiedzi i nie zamierzał dalej ryzykować.

Więcej o: