"Milionerzy". Uczestniczka straciła niemal wszystko. To mogło zbić z tropu każdego

W 600. odcinku "Milionerów" pani Beata została zapytana o symbol sił powietrznych Nowej Zelandii. Uczestniczka nie znała odpowiedzi, jednak zdecydowała się na ryzyko. Niestety, straciła duże pieniądze.

"Milionerzy" to teleturniej, w którym można wygrać ogromne pieniądze. Droga do miliona złotych nie jest jednak łatwa i niektórzy nie mogą poradzić sobie już z początkowymi pytaniami. Czasem konieczne jest także podjęcie ryzyka. Niestety, odważna gra nie zawsze się opłaca. Przekonała się o tym pani Beata Ozimek z Warszawy. Uczestniczka straciła dużą sumę i opuściła studio z gwarantowanym tysiącem.

Zobacz wideo Pytania, które mocno zaskoczyły uczestników teleturnieju "Milionerzy". Odpowiedzielibyście na nie?

Gwiazdy 'Królowych życia'Tak zmienili się bohaterowie "Królowych życia". Dagmara była brunetką

"Milionerzy". Uczestniczka straciła niemal wszystko. To mogło zbić z tropu każdego

W 600. odcinku "Milionerów" pani Beata dotarła do pytania za gwarantowane 40 tysięcy złotych. Dotyczyło ono sił powietrznych Nowej Zelandii.

Co jest symbolem sił powietrznych Nowej Zelandii?

  • A. mango
  • B. banan
  • C. kiwi
  • D. melon

Pani Beata nie znała prawidłowej odpowiedzi. Uczestniczka wykorzystała wszystkie koła ratunkowe i była zdana na siebie. Jej pierwszym skojarzeniem było kiwi, później jednak stwierdziła, że to paradoks, gdyż ptaki kiwi to nieloty. Później zaczęła typować wariant B.

Banan jako taki symbol zakrzywiony… może to tędy droga? - zastanawiała się na głos.

Justyna i Przemek 'Ślub od pierwszego wejrzenia'"ŚOPW". Justyna narzeka na finanse Przemka. "Ma 200 zł na koncie pod koniec miesiąca"

Warszawianka długo zastanawiała się nad decyzją. Definitywnie odrzuciła warianty A. i D. Do ostatniej chwili wahała się jednak między B. i C. Ostatecznie zdecydowała się na tę pierwszą opcję. Zaznaczona odpowiedź była niestety błędna. Hubert Urbański wyjaśnił, że w pytaniu rzeczywiście chodziło o ptaka kiwi, który jest symbolem i dumą Nowej Zelandii. Ryzyko nie opłaciło się pani Beacie. Uczestniczka straciła 19 tysięcy złotych i wygrała jedynie gwarantowany tysiąc.

Więcej o: