"Milionerzy". Kozerka to miejsce, gdzie... Analiza uczestnika doskonała. "Nie wiem, czy kozy potrafią grać w berka"

W 600. odcinku "Milionerów" wstąpił pan Krzysztof Okoński z Poznania. Uczestnik świetnie radził sobie z kolejnymi pytaniami, nawet tym o kozerkę. Czy jego pewność siebie wystarczyła?

W 600. odcinku "Milionerów" naprzeciwko Huberta Urbańskiego zasiadł uczestnik z Poznania - pan Krzysztof Okoński, który z zawodu jest finansistą. Prowadzący zażartował, że z tego powodu suma nie powinna robić na nim wrażenie. Gra przebiegała dość sprawnie, a kolejne pytania nie sprawiały uczestnikowi trudności.

Zobacz wideo Pytania, które mocno zaskoczyły uczestników teleturnieju "Milionerzy". Odpowiedzielibyście na nie?

Grzegorz Krychowiak, Celia Krychowiak, Dominika Grosicka, Kamil GrosickiPartnerki polskich piłkarzy. Często goszczą na łamach kolorowej prasy

"Milionerzy". Kozerka to miejsce, gdzie:

Pan Krzysztof otrzymał pytanie o kozerkę. Jest to miejsce, gdzie...

A. zebra za zebrę zerka

B. kozy grają w berka

C. żbiki żrą żeberka

D. kołnierz łączy się z klapą

"Milionerzy". Prawidłowa odpowiedź na pytanie o kozerkę

Pan Krzysztof z początku rozważał zaznaczenie odpowiedzi D, ponieważ jego zdaniem pozostałe odpowiedzi nie miały sensu. Bez wahania zaznaczył miejsce, w którym kołnierz łączy się z klapą. Miał rację i spokojnie mógł dalej walczyć o milion. 

W pierwszej chwili myślę o odpowiedzi D, bo jakby zebra na zebrę zerka, to nie musi być na to specjalnego miejsca, kozy nie wiem, czy potrafią grać w berka, żbiki żrą żeberka? Może tak, ale gdzie? Myślę, że kołnierz łączy się z klapą - mówił pan Krzysztof.

"Milionerzy". Ciekawe pytania z ostatnich odcinków

W 599. odcinku "Milionerów" padło pytanie o wiek, w jakim można zacząć się ubiegać o pobieranie zaświadczenia honorowego ZUS, które w marcu 2022 zostało podniesione do niemal pięciu tysięcy złotych. Pani Alicja długo wahała się nad odpowiedzią.

Z kolei w 598. odcinku "Milionerów" ta sama uczestniczka nie mogła sobie poradzić z pytaniem z geografii z zakresu szkoły podstawowej. We wskazaniu najwyższego szczytu Europy pomogła jej publiczność. 

W 597. odcinku "Milionerów" pan Wojciech nie mógł sobie poradzić z pytaniem z historii. Skorzystał z koła ratunkowego "pół na pół".

Jacek IwaszkoWygrał główną nagrodę w "Milionerach". Co zrobił z pieniędzmi?

Więcej o: