"Milionerzy". Kozerka to miejsce, gdzie... Analiza uczestnika doskonała. "Nie wiem, czy kozy potrafią grać w berka"

W 600. odcinku "Milionerów" wstąpił pan Krzysztof Okoński z Poznania. Uczestnik świetnie radził sobie z kolejnymi pytaniami, nawet tym o kozerkę. Czy jego pewność siebie wystarczyła?

W 600. odcinku "Milionerów" naprzeciwko Huberta Urbańskiego zasiadł uczestnik z Poznania - pan Krzysztof Okoński, który z zawodu jest finansistą. Prowadzący zażartował, że z tego powodu suma nie powinna robić na nim wrażenie. Gra przebiegała dość sprawnie, a kolejne pytania nie sprawiały uczestnikowi trudności.

Zobacz wideo Pytania, które mocno zaskoczyły uczestników teleturnieju "Milionerzy". Odpowiedzielibyście na nie?

"Milionerzy". Kozerka to miejsce, gdzie:

Pan Krzysztof otrzymał pytanie o kozerkę. Jest to miejsce, gdzie...

A. zebra za zebrę zerka

B. kozy grają w berka

C. żbiki żrą żeberka

D. kołnierz łączy się z klapą

"Milionerzy". Prawidłowa odpowiedź na pytanie o kozerkę

Pan Krzysztof z początku rozważał zaznaczenie odpowiedzi D, ponieważ jego zdaniem pozostałe odpowiedzi nie miały sensu. Bez wahania zaznaczył miejsce, w którym kołnierz łączy się z klapą. Miał rację i spokojnie mógł dalej walczyć o milion. 

W pierwszej chwili myślę o odpowiedzi D, bo jakby zebra na zebrę zerka, to nie musi być na to specjalnego miejsca, kozy nie wiem, czy potrafią grać w berka, żbiki żrą żeberka? Może tak, ale gdzie? Myślę, że kołnierz łączy się z klapą - mówił pan Krzysztof.

"Milionerzy". Ciekawe pytania z ostatnich odcinków

W 599. odcinku "Milionerów" padło pytanie o wiek, w jakim można zacząć się ubiegać o pobieranie zaświadczenia honorowego ZUS, które w marcu 2022 zostało podniesione do niemal pięciu tysięcy złotych. Pani Alicja długo wahała się nad odpowiedzią.

Z kolei w 598. odcinku "Milionerów" ta sama uczestniczka nie mogła sobie poradzić z pytaniem z geografii z zakresu szkoły podstawowej. We wskazaniu najwyższego szczytu Europy pomogła jej publiczność. 

W 597. odcinku "Milionerów" pan Wojciech nie mógł sobie poradzić z pytaniem z historii. Skorzystał z koła ratunkowego "pół na pół".

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.