"Milionerzy". Banalne pytanie sprawiło kłopot uczestnikowi. Musiał skorzystać z koła ratunkowego

W 597. odcinku "Milionerów" pan Wojciech miał kłopot już przy pierwszym pytaniu. Nie obyło się bez koła ratunkowego.

W 597. odcinku "Milionerów" grę rozpoczął pan Wojciech z Dąbrowski z Olsztyna. Uczestnik bez problemu przeszedł eliminacje, później jednak nie poszło mu tak gładko. Spore trudności napotkał już przy pierwszym pytaniu, które dotyczyło historii. Czy udało mu się prawidłowo odpowiedzieć?

Zobacz wideo Plotek Pytania, które mocno zaskoczyły uczestników teleturnieju "Milionerzy". Odpowiedzielibyście na nie?

"Milionerzy". "Na siedmiu wzgórzach piętrzy się Rzym" - tego zdania uczą nauczyciele historii, żeby uczniowie zapamiętali:

A. wodza z okresu I wojny punickiej

B. miejsce śmierci Juliusza Cezara

C. datę założenia Rzymu

D. przyczynę najazdu Wizygotów

"Milionerzy". Prawidłowa odpowiedź na pytanie z historii

Pan Wojciech nie ukrywał, że pytanie go zaskoczyło. Choć wydawało mu się, że zna prawidłową odpowiedź, dla pewności postanowił skorzystać z koła ratunkowego. Zdecydował się na "pół na pół". Po odrzuceniu dwóch błędnych wariantów uczestnik był zdecydowanie bardziej pewny swoich przypuszczeń i zaznaczył opcję C., która okazała się właściwa.

"Milionerzy". Ciekawe pytania z ostatnich odcinków

W 594. odcinku "Milionerów" pana Marka zaskoczyło pytanie o pessar. Uczestnik miał nie lada kłopot z udzieleniem prawidłowej odpowiedzi. Skorzystał jednak z pomocy publiczności i dzięki wiedzy widowni mógł grać dalej.

W 593. odcinku "Milionerów" pan Michał mógł wygrać 125 tysięcy złotych. Uczestnik nie wiedział jednak, kogo poślubiła córka Ferenca Liszta. Niewiele pomógł także telefon do przyjaciela. Ostatecznie postanowił jednak nie ryzykować i opuścił studio bogatszy o 75 tysięcy.

W 588. odcinku "Milionerów" pan Kacper odpadł z gry przez pytanie z dziedziny gramatyki. Mężczyzna przyznał, że jego mama jest nauczycielką i nie będzie zadowolona z faktu, iż odpadł na tak prostym pytaniu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.