"Milionerzy". Tomasz Orzechowski wygrał milion złotych. Po kwocie nie ma już ani śladu. "Potrafię zaszaleć"

Tomasz Orzechowski wygrał główną wygraną w teleturnieju "Milionerzy". Na co przeznaczył całą kwotę?

Tomasz Orzechowski to jeden ze szczęśliwców, którzy wygrali polską edycję "Milionerów". Księgowy z Łodzi w połowie września 2022 roku został piątym w historii kraju zwycięzcą teleturnieju. Łodzianin od lat startuje w mistrzostwach świata w quizach i wcześniej już miał doświadczenia z programami telewizyjnymi. Wygrał 64 tys. zł w programie "Va Banque", a w teleturnieju "Jeden z dziesięciu" zdobył rekordową liczbę punktów - aż 533. Na co bystry księgowy przeznaczył wygraną w show TVN?

Zobacz wideo Pytania, które mocno zaskoczyły uczestników teleturnieju "Milionerzy". Odpowiedzielibyście na nie?

"Milionerzy". Tomasz Orzechowski wygrał milion złotych. Wiadomo co z zrobił pieniędzmi

Orzechowski wygraną w programie początkowo planował przeznaczyć na wymarzony wypad do Nowego Jorku. Ostatecznie jednak spora część pieniędzy poszła na zakup mieszkania oraz obligacje. Jak zdradził na kanapie "Dzień dobry TVN" - kupił nieruchomość w Szczecinie z widokiem na jezioro Dąbie.

Część poszła na mieszkanie, a spora część w obligacje... Więc wychodzi na to, że do Nowego Jorku polecę z własnych środków - przyznał milioner.

Tomasz Orzechowski bez ogródek wyznał, że jest dość rozrzutny i nie ma problemu z wydawaniem pieniędzy. Na weekendowe zachcianki potrafi wydać fortunę. Tym razem jednak podszedł do wygranej z głową.

Tutaj rozsądnie podszedłem do tej dużej kwoty, ale z natury mam tak, że czasami potrafię zaszaleć. Potem, jak po weekendzie patrzę na konta bankowe, to jest to tragedia - wyznał Orzechowski.

Na co wy przeznaczylibyście milion złotych wygrany w teleturnieju? Dajcie znać w komentarzach. 

"Milionerzy". Tak brzmiały wszystkie pytania za milion złotych. Niektóre z nich zaskakują

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.