Finał "Rolnik szuka żony". Michał i Ada ogłosili zaręczyny. Udało się czterem parom

W finałowym odcinku programu "Rolnik szuka żony" nie zabrakło emocji. Widzowie mieli okazję dowiedzieć się, jak potoczyły się losy uczestników po zakończeniu nagrań. Spore zmiany zaszły zwłaszcza u Ady i Michała.

Dziewiąta edycja miłosnego show "Rolnik szuka żony" dobiega końca. Przed nami jeszcze specjalny epizod świąteczny, w którym zobaczymy również bohaterów poprzednich sezonów. Jeszcze przed premierą odcinka na antenie TVP na facebookowym profilu show pojawiło się zdjęcie, które zdradziło bardzo dużo na temat potencjalnych decyzji rolników. Można było wywnioskować, że miłość zagościła w sercach Klaudii i Walentyna, czułych gestów nie brakowało u Tomasza i Justyny, za to Michał był wpatrzony w Adę jak w obrazek. Nie zabrakło zaskoczeń. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: "Rolnik szuka żony". Jak zmieniali się uczestnicy pierwszych serii? Jessica przeszła prawdziwą metamorfozę!

Zobacz wideo 'Rolnik szuka żony'. Pary, które przetrwały

Finał "Rolnik szuka żony"

Marta Manowska w finale na pierwszy ogień wzięła Tomka. Mężczyzna przyznał, że teraz zdaje sobie sprawę, że wybranie Zuzi było błędem, ponieważ było im razem dobrze, dopóki nie zgasły kamery.

Z dnia na dzień coraz więcej się widzi, aż ma się całkowity obraz - skomentował.

Kandydatka Tomka przyznała z kolei, że nie była do końca sobą w programie i bała się pokazać uczucia. Chciała, aby relacja rozwijała się powoli, a w pewnym momencie przyhamowała Tomka. Teraz trochę żałuje, chociaż mówi, że ma ten etap już za sobą.

Dla mnie to zamknięty rozdział. Nie chcę tego rozpamiętywać - podsumowała.

Tomek jest dziś szczęśliwy u boku Kasi. Uczestniczka "Rolnik szuka żony" przyznała, że gdy ten odesłał ją do domu, było jej przykro i starała się o nim zapomnieć. Nie udało się jej, dlatego postawiła wszystko na jedną kartę i zadzwoniła do niego.

Nie mam żadnych wątpliwości. To jest to, czego szukałam. To jest miłość - powiedziała Kasia.

Tomaszowi R. również udało się znaleźć miłość dzięki programowi i układa sobie życie u boku Justyny. W rozmowie z Manowską sam przyznał, że zaczął faworyzować Justynę już od drugiego dnia. Klaudia, która połączyła się ze studiem TVP przez kamerkę, skomentowała, że nie ma do Tomasza żalu i skupia się teraz na wychowaniu córeczki.

Justyna z kolei popłakała się ze szczęścia. Para Boże Narodzenie chce spędzić razem, a Tomek już mówi o zaręczynach. Wyznał przed kamerami, że być może oświadczy się ukochanej w te święta.

Mimo spekulacji widzów wszystko wskazuje na to, że Klaudia i Valentyn nadal są razem. Kamil w rozmowie z Martą Manowską skomentował, że czuł, iż to Valentyn był faworyzowany. Dodał, że szkoda, że Klaudia skupiła się tylko na nim. Rolniczka zaprzeczyła jego słowom. Klaudia dość długo zastanawiała się nad wyborem Konrada. Przyznała, że przez moment to on był faworytem, ale ostatecznie zadecydowało uczucie do Valentyna. Konrad wyrzucił Klaudii, że powstrzymywał ją fakt, że jest od niej cztery lata młodszy.

Ty też się trochę bałeś tego wieku, Konrad - odparła.

Obecnie Klaudia i Valenyn tworzą szczęśliwy związek, choć jak na razie - na odległość. Nie ukrywają, że nie jest im łatwo, ale mają już poważne plany. Od nowego roku Valentyn ma się przeprowadzić na gospodarstwo.

Rozmowa Marty Manowskiej z Mateuszem była z kolei dość przykra i upłynęła w cieniu oskarżeń o to, że uczestniczki miały rzekomo obgadywać rolnika za jego plecami.

Najbardziej mnie boli, że pisały między sobą - powiedział.

Zuzanna przyznała, że rozmawiała z Karoliną, jednak w wiadomościach nie było niczego złego. Nie wie też, w jaki sposób dotarły do Mateusza.

Obgadywanie mnie, odnośnie do gospodarstwa i moich rodziców nie było na miejscu - mówił Mateusz.

Dziewczyny kategorycznie zaprzeczyły i podkreśliły, że na wszystkich rodzice rolnika zrobili bardzo dobre wrażenie. Zirytowany Mateusz przerwał rozmowę. Wyznał, że nadal spotyka się z Agnieszką i rozwijają relację.

Michał wyznał z kolei, że już od początku Ada skradła jego serce. Zastanawiał się nad wyborem Marty, jednak czuł, że nie powinien kierować się rozumem, a uczuciami. Marta nie ma mu tego za złe i widzi, że on i Adrianna są bratnimi duszami. 

U boku Ady czuję się wspaniale. Jak wstaję, widzę ją rano, świat jest piękniejszy - mówił rolnik.

Para jest zakochana i szykuje się do ślubu. Dzień przed nagraniami do finałowego odcinka Michał oświadczył się ukochanej.

Oglądaliście finałowy odcinek "Rolnik szuka żony"? Zgadzacie się z decyzjami rolników i rolniczki?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.