"Rolnik szuka żony". Joanna na zdjęciu sprzed porodu. Fani patrzą na jej figurę. "Gdzie ciążę schowałaś?"

Joanna i Kamil z "Rolnik szuka żony" w październiku powitali na świecie pierwsze dziecko. Ukochana rolnika nie ukrywała, że ciąża była dla niej trudnym czasem. Na Instagramie opublikowała archiwalne zdjęcie sprzed kilku miesięcy, gdy jeszcze spodziewała się córki.

Joanna i Kamil odnaleźli miłość w ósmej edycji "Rolnik szuka żony". Para przygotowuje się do ślubu, a Joanna spełnia się również w roli świeżo upieczonej mamy. Przyznała, że niezbyt dobrze zniosła czas ciąży. Zdradziła również, że w tym czasie przytyła 18 kilogramów, jednak w ekspresowym tempie wróciła do dawnej figury. Ukochana rolnika na Instagramie opublikowała kadr sprzed kilku miesięcy, a fani nie mogli uwierzyć, że tak wyglądała krótko przed samym rozwiązaniem. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: "Rolnik szuka żony". Jak zmieniali się uczestnicy pierwszych serii? Jessica przeszła prawdziwą metamorfozę!

Zobacz wideo Na oczach widzów programu "Rolnik szuka żony" wielu uczestników znalazło miłość

"Rolnik szuka żony". Joanna wspomina ciążę. Tak wyglądała na chwilę przed rozwiązaniem 

Joanna i Kamil tworzą udany związek i niebawem staną na ślubnym kobiercu. Narzeczona rolnika opublikowała romantyczny kadr z ukochanym na Instagramie. Zdjęcie wykonano w połowie lipca, podczas ślubu ich znajomych. 

Joanna w październiku urodziła córkę, której dała na imię Antonina. Na ślubie znajomych nieprawdopodobnej była w szóstym miesiącu ciąży. Na tę okazję wybrała zwiewną sukienkę w kolorze pudrowego różu. W komentarzach fani nie mogli nadziwić się, że z uwagi na jej zaawansowany stan, praktycznie nie widać ciążowego brzucha, czemu dali wyraz pod fotografią. 

 
Gdzie ty tę ciążę schowałaś to nie wiem.
Pięknie, a gdzie ty Joasiu miałaś dzidzię? Zupełnie nic nie widać - czytamy.

Uczestniczka show TVP pokazała dystans i odpowiedziała na jeden z komentarzy żartując z samej siebie:

Ciąża pięciodniowa - napisała Joanna dodając emotikony roześmianej minki.

'Rolnik szuka żony'. Elżbieta pochwaliła się wyjątkowym prezentem od Kamili i Stanisława"Rolnik szuka żony". Elżbieta pochwaliła się wyjątkowym prezentem od Kamili i Stanisława

Joanna wspominała, że po porodzie bardzo szybko wróciła do dawnej figury, liczyła jednak, że uda jej się przytyć. Nie wywiera jednak na sobie presji. 

Więcej o: