"Rolnik szuka żony". Jak zmieniali się uczestnicy pierwszych serii? Jessica przeszła prawdziwą metamorfozę!

Losy bohaterów programu "Rolnik szuka żony" po emisji programu potoczyły się bardzo różnie. Wśród uczestników znaleźli się też tacy, których wizerunek uległ znacznej zmianie. Jak teraz wyglądają?

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń ze świata znajdziesz pod adresem Gazeta.pl.

"Rolnik szuka żony" to jeden z najpopularniejszych i najbardziej lubianych show miłosnych w naszym kraju. Losy bohaterów, szukających uczucia, widzowie śledzą z zapartym tchem nawet długo po zakończeniu sezonu. Wśród uczestników znajduje się też kilka osób, które od czasu emisji programu przeszło prawdziwą metamorfozę. Jak teraz wyglądają?

Jessica Miemiec

Jedna z najbarwniejszych i najbardziej lubianych uczestniczek. Jessica wystąpiła w piątej edycji programu i szybko zyskała status kontrowersyjnej osoby w show. Choć nie udało jej się zdobyć miłości Krzysztofa, za sprawą szczerych i ujmujących wypowiedzi podbiła serca widzów. W trakcie programu kobieta wyróżniała się kruczoczarnymi włosami z doczepami oraz mocnym makijażem. Choć jakiś czas później informowała o zaręczynach, niestety związek nie przetrwał próby czasu. Zmienił się również wygląd Jessiki. Obecnie zrezygnowała z doczepianych włosów i jest blondynką.

Jessica Miemiec z 'Rolnik szuka żony'Jessica Miemiec z 'Rolnik szuka żony' Facebook @rolnikszukazony, Instagram @jessicamiemiec359gmail.co

Krystyna Kamińska

To jedna z uczestniczek o najciekawszej historii po zakończeniu programu. Pochodząca z Białorusi Krystyna wystąpiła w drugiej edycji show, gdzie walczyła o serce Roberta. Choć mężczyzna finalnie wybrał inną kandydatkę, również Kamińską wkrótce ugodziła strzała amora. Kobieta związała się z Dominiką, z którą jakiś czas później wzięła ślub. Zmiana dotknęła nie tylko życia uczuciowego, ale także wyglądu. Za sprawą regularnych treningów i przejścia na dietę ketogeniczną, w ciągu dwóch lat uczestniczka show zrzuciła prawie 20 kilogramów. Poddała się także operacji powiększenia piersi.

Krystyna Kamińska z 'Rolnik szuka żony'Krystyna Kamińska z 'Rolnik szuka żony' Facebook @rolnikszukazony, Instagram @ketokaminska

Anna Bardowska

Anna wystąpiła w drugiej serii show, poznając w nim Grzegorza. Mężczyzna już od momentu czytania listu był nią zauroczony, a kolejne etapy poznawania się potwierdziły uczucia z obu stron. Obecnie są małżeństwem i wychowują dwójkę dzieci, Jasia i Liwię. Uczestnicy show rozwinęli swoje biznesy, związane także z prowadzeniem gospodarstwa rolnego. Poza tym aktywnie promują swoją działalność w mediach społecznościowych. Bardowska na przestrzeni kilku lat zmieniła uczesanie i kolor włosów.

Anna Bardowska z 'Rolnik szuka żony'Anna Bardowska z 'Rolnik szuka żony' screen VOD, Instagram @ania.bardowska

Sara Szewczyk

Sara to jedna z trzech kandydatek do zdobycia serca Karola w czwartej edycji programu "Rolnik szuka żony". Choć była faworytką do wygranej, wszystko zmienił wypadek, w wyniku którego kobieta trafiła do szpitala. Mężczyzna nawet jej nie odwiedził i tym samym relacja tej dwójki dobiegła końca. Po zakończeniu programu Sara Szewczyk poznała miłość swojego życia i wyszła za mąż. Przyciemniła nieco swój platynowy odcień włosów, a sądząc po zdjęciach na Instagramie, wręcz promienieje radością.

Sara Szewczyk z 'Rolnik szuka żony'Sara Szewczyk z 'Rolnik szuka żony' screen VOD, Instagram @saritka_sz

Anna Stelmaszczyk

Anna Stelmaszczyk to uczestniczka szóstej edycji programu, do którego zgłosiła się jako jedna z kandydatek Jakuba. Podczas nagrywania odcinków show między nimi dochodziło do wielu romantycznych chwil, w związku z czym zarówno sami zainteresowani, jak i widzowie mieli nadzieję, że rodzące się uczucie rozkwitnie. Niestety tuż po zakończeniu programu para się rozstała i każde z nich ułożyło sobie życie na nowo. Zmianie uległ również wizerunek Anny. W "Rolnik szuka żony" była ciemnowłosą, zadziorną kobietą z licznymi tatuażami. Dzisiaj jako blondynka jest niemal nie do poznania.

Anna Stelmaszczyk z 'Rolnik szuka żony'Anna Stelmaszczyk z 'Rolnik szuka żony' Instagram @ania__stelmaszczyk

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.