"Milionerzy". Gracz usłyszał pytanie za 500 tysięcy złotych i zdębiał. Hubert Urbański zapytał o... biustonosz

W 581. odcinku "Milionerów" pan Rafał rozpoczął grę od pytania za pół miliona złotych. Dotyczyło damskiej części garderoby. Uczestnik nie odważył się zaryzykować. Sprawdźcie, jak poszło kolejnym graczom.

W 581. odcinku "Milionerów" walkę o wielkie pieniądze kontynuował pan Rafał Rak ze Stalowej Woli. Uczestnik w 580. odsłonie teleturnieju szybko i trafnie odpowiadał na pytania zadawane przez Huberta Urbańskiego. Zawodnikowi udało się zdobyć 250 tysięcy złotych, ale czas antenowy się skończył i nie mógł dokończyć gry. Nową rozgrywkę rozpoczął od zagadnienia wartego pół miliona złotych. Chodziło o damską bieliznę. Wskazalibyście właściwą odpowiedź?

Zobacz wideo "Milionerzy". Pytania, które mocno zaskoczyły uczestników teleturnieju

"Milionerzy". Szeroko rozstawione ramiączka, dekolt w kształcie litery V i niski mostek to typowe cechy biustonosza typu:

A. bandeau

B. plunge

C. half-cup

D. full-cup

Pan Rafał słysząc to pytanie zaniemówił z wrażenia. Nie miał pojęcia, który wariant może być prawidłowy, a w poprzednim odcinku wykorzystał wszystkie koła ratunkowe. Nie zdecydował się zatem strzelać i zrezygnował z dalszego udziału w teleturnieju. Zakończył grę z 250 tysiącami złotych na koncie. Prawidłowa odpowiedź kryła się pod literą: B.

Kolejną uczestniczką biorącą udział w "Milionerach" była pani Agata Frajtak z Poznania. Zmierzyła się z równie ciekawym pytaniem, co poprzedni gracz.

"Milionerzy". Dla starożytnych Greków kosmos był po prostu:

A. ładem

B. chaosem

C. przestrzenią pozaziemską

D. bogiem

Pani Agata nie była pewna. Postanowiła skorzystać z koła ratunkowego i zadzwonić do przyjaciela. Zgodnie z sugestią znajomego zaznaczyła odpowiedź: B. Niestety, ten wariant okazał się nieprawidłowy i uczestniczka musiała zakończyć grę z gwarantowanym tysiącem złotych. Dobra odpowiedź kryła się pod literą: A.

Trzecią osobą biorącą udział w teleturnieju była pani Iwona Markowska z Warszawy. Tak brzmiało pytanie za 500 zł.

"Milionerzy". Jakie ucho jest bohaterem cytatu z Ewangelii wg. św. Mateusza o wielbłądzie, krezusie i pewnym wyjątkowym miejscu?

A. odstające

B. u dzbana

C. igielne

D. midasowe

Pani Iwona bez przekonania zaznaczyła: C. Okazało się, że wskazała poprawną odpowiedź i na jej koncie pojawiły się pierwsze pieniądze. Niestety, w tym momencie klakson zasygnalizował koniec czasu antenowego i uczestniczka musiała przerwać rozgrywkę. Będzie mogła kontynuować grę w kolejnym odcinku "Milionerów".

"Milionerzy". Ciekawe pytania z ostatnich odcinków

W 577. odcinku "Milionerów" pani Oliwia już na początku napotkała trudności. Uczestniczka musiała zmierzyć się z pytaniem z dziedziny polityki. Kobieta skorzystała jednak z pomocy publiczności, która w tym przypadku okazała się nieoceniona.

W 559. odcinku "Milionerów" pani Paulina została pokonana przez modowe pytanie. Uczestniczka nie wiedziała, czym są creepersy. Nie pomogły nawet dwa koła ratunkowe i kobieta odpadła z gry.

W 557. odcinku "Milionerów" pan Piotr walczył o pół miliona złotych. Pytanie dotyczące kolorów okazało się jednak zbyt trudne. Uczestnik nie chciał ryzykować tak dużych pieniędzy i zrezygnował z dalszej gry. Studio opuścił bogatszy o 250 tysięcy złotych.

Więcej o: