"Milionerzy". W jakim fachu uczeń nosi keplik, a mistrz cylinder? Uczestniczka nie dała rady

W 532. odcinku "Milionerów" padło pytanie, które wymagało wiedzy dotyczącej dresscode'u w różnych branżach. Wystarczyła odrobina szczęścia i dobrego przygotowania, aby wskazać prawidłową odpowiedź.

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

W 532. odcinku "Milionerów" grę o wielkie pieniądze rozpoczęła pani Milena Werner Gozdalski z Warszawy. Uczestniczka otrzymała od Huberta Urbańskiego pytanie dotyczące nakryć głowy. Wystarczyła odrobina szczęścia, aby zwiększyć swoje szanse na zdobycie miliona.

Zobacz wideo "Interaktywna sukienka" Doroty Gardias wprawiła fanów w osłupienie!

"Milionerzy". Uczeń nosi keplik, a mistrz cylinder. W jakim fachu?

A: w piekarskim

B: w górniczym

C: w kominiarskim

D: w prestidigitatorskim

Pani Milena długo się zastanawiała, nim wskazała swój typ. Przyznała, że jej przyjaciel znałby odpowiedź na to pytanie, jednak wstydziła się poprosić o pomoc przy pytaniu za tak małą kwotę. Ostatecznie zaznaczyła odpowiedzi D.

Ten keplik mnie mąci, nigdy się z tym słowem nie spotkałam. Ale cylinder? - zastanawiała się.

"Milionerzy". Prawidłowa odpowiedź na pytanie o nakrycia głowy to...

W fachu kominiarskim uczeń nosi keplik, a mistrz clinder. Prawidłowa odpowiedź na pytanie to odpowiedź C.

"Milionerzy". Ciekawe pytania z ostatnich odcinków

W 530. odcinku "Milionerów" uczestnik został zapytany o pana Kleksa. Pytanie sprawiło mu trudność, dlatego poprosił o możliwość skorzystania z wykonania telefonu do przyjaciela.

W 529. odcinku "Milionerów" uczestnik został zapytany o dziewiętnastowiecznego poetę, który był kobietą. To pytanie sprawiło mu trudność.

W 528. odcinku "Milionerów" padło pytanie o przymiotniki tworzone od rzeczowników używanych do pochwał. Potrzebna była pomoc publiczności.

Więcej o: