"Milionerzy". Czym cztery wieki temu na terenie Wielkiej Brytanii zajmowali się tak zwani rezurekcjoniści? Uczestnik poprosił o pomoc

Czym cztery wieki temu na terenie Wielkiej Brytanii zajmowali się tak zwani rezurekcjoniści? Takie pytanie usłyszał pan Krzysztof w 534. odcinku "Milionerów". Uczestnik nie znał prawidłowej odpowiedzi, postanowił jednak postawić na łut szczęścia i zaryzykował.

Więcej informacji na temat popularnych programów znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Jak Paulina Sykut-Jeżyna zmieniała się przez lata?

W 534. odcinku "Milionerów"  grę o milion kontynuował pan Krzysztof Pietras z Krakowa. We wtorek uczestnik wygrał pięć tysięcy złotych. Zachował także dwa koła ratunkowe. Sporo trudności sprawiło mężczyźnie pytanie o rezurekcjonistów. Postanowił jednak zaryzykować.

"Milionerzy". Czym cztery wieki temu na terenie Wielkiej Brytanii zajmowali się tak zwani rezurekcjoniści?

A. swoim zmartwychwstaniem

B. ożywianiem nieboszczyków 

C. wywoływaniem duchów

D. kradzieżą zwłok z cmentarzy

"Milionerzy". Prawidłowa odpowiedź na pytanie o rezurekcjonistów

Pan Krzysztof nie znał prawidłowej odpowiedzi. Postanowił zadzwonić do przyjaciela, który niewiele pomógł. Mężczyzna postanowił jednak zaufać intuicji i zaryzykować. Postawił na wariant A., który okazał się błędny. Uczestnik zakończył grę z 40 tysiącami złotych. Prawidłową odpowiedzią była opcja D.

"Milionerzy". Ciekawe pytania z ostatnich odcinków

W 525. odcinku "Milionerów" pan Marcin został zapytany o Półwysep Fennoskandzki. Uczestnik wykorzystał dwa koła ratunkowe. Ostatecznie zaznaczył prawidłową odpowiedź i mógł kontynuować grę o milion.

Sporo trudności sprawiło też pytanie o Pana Kleksa. Pan Adam nie znał prawidłowej odpowiedzi, postanowił jednak zaryzykować. Odpowiedź, którą zaznaczył, okazała się błędna i mężczyzna zakończył grę.

Ryzyko nie opłaciło się też pani Dominice z Krakowa. Uczestniczka została zapytana o klawiaturę typu AZERTY. Uczestniczka nie znała prawidłowej odpowiedzi, postanowiła jednak zaufać intuicji. Niestety strzał okazał się chybiony i kobieta odpadła z gry.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.