"Milionerzy". Która sceniczna bohaterka tańczy też po śmierci? Uczestniczka miała niezłą zagwozdkę

W 579. odcinku "Milionerów" grę kontynuował pan Przemysław. Później do rozgrywki przystąpiła pani Anna, która świetnie radziła sobie z pytaniami zadawanymi przez Huberta Urbańskiego. Sprawdźcie, czy udało się jej dojść do zagadnienia za milion złotych.

"Milionerzy" to jeden z najpopularniejszych teleturniejów emitowanych w stacji TVN, który od lat przyciąga przed ekrany telewizorów rzeszę widzów. Hubert Urbański wita w studio odważnych uczestników, którym nie są straszne pytania z najróżniejszych dziedzin. Ci, którzy wykazują się rozległą wiedzą, mają szansę wygrać czek na okrągły milion złotych. Czy tym razem się uda?

Zobacz wideo Hubert Urbański ogląda "Milionerów" i śmieje się z uczestniczki

W 597. odcinku do rozgrywki o milion złotych ponowne przystąpił pan Przemysław z Krakowa, absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej, który w 596. odsłonie programu musiał przerwać grę, mając na koncie dwa tysiące złotych. W kolejnej części, już przy pierwszym pytaniu, skorzystał z pomocy publiczności, która pomogła mężczyźnie zdobyć okrągłe pięć tysięcy złotych. Następne zagadnienie, które miało przyczynić się do podwojenia stanu konta, sprawiło panu Przemysławowi nieco więcej problemów.

"Milionerzy". Które z państw najwięcej razy było gospodarzem zimowych igrzysk olimpijskich:

A. Norwegia 

B. Stany Zjednoczone 

C. Japonia 

D. Kanada

Uczestnik zdecydował się wykorzystać koło pół na pół. Do wyboru pozostały mu odpowiedzi: B. i C. Niestety pan Przemysław zaznaczył C. i odpadł z gry. Do gry o milion złotych przystąpiła zatem następna uczestniczka. Na fotelu przed Hubertem Urbańskim zasiadła germanistka, pani Anna. Pierwsze pytanie nie sprawiło kłopotów.

"Milionerzy". W najkrótszym czasie swoją trasę pokona samochód, który przejedzie: 

A. 5 km z prędkością 30 km/h

B. 20 km z prędkością 60 km/h

C. 40 km z prędkością 80 km/h

D. 80 km z prędkością 120 km/h

Pani Anna szybko zdecydowała się na zaznaczenie odpowiedzi: A, która okazała się poprawna. Kobieta szła jak burza, dopóki nie usłyszała zagadnienia wartego 75 tysięcy złotych.

"Milionerzy". Która sceniczna bohaterka tańczy też po śmierci:

A. Giselle

B. Carmen

C. Tosca

D. Odetta

Germanistka zaryzykowała i strzeliła w odpowiedź: C. Prawidłową odpowiedzią okazało się jednak: A. Uczestniczka musiała zakończyć rozgrywkę w teleturnieju, ale nie opuściła studia z niczym. Wyszła z programu bogatsza o gwarantowane 40 tysięcy złotych.

"Milionerzy". Ciekawe pytanie z poprzedniego odcinka

W 568. odcinku "Milionerów" w grze wziął udział pan Dominik. Uczestnik szybko udzielał poprawnych odpowiedzi. Kłopot pojawił się w podchwytliwym pytaniu o zwierzę trójwarstwowe wśród dwuwarstwowych. Po skorzystaniu z koła ratunkowego udało się wytypować poprawne rozwiązanie zagadki.

Kolejny odcinek programu "Milionerzy" już 4 stycznia o godzinie 20:55 na antenie TVN. 

Więcej o: