"Milionerzy". Pani Elżbieta usłyszała urocze pytanie o Muppety. Zadzwoniła do męża. Na marne

W powtórce 583. odcinka "Milionerów" w fotelu naprzeciw Huberta Urbańskiego zasiadło aż trzech zawodników. Panią Elżbietę pokonało pytanie o postać z popularnego serialu. Nie pomógł nawet telefon do męża...

Obecnie na antenie TVN możemy oglądać powtórki 12. sezonu "Milionerów". We wtorek 10 stycznia widzowie mieli okazję przypomnieć sobie epizod 583. Jako druga zawodniczka w fotelu naprzeciw Huberta Urbańskiego zasiadła pani Elżbieta Gorzkowska, biotechnolog z Aleksandrowa. Już przy pierwszych pytania zdecydowała się na wykorzystanie dwóch kół ratunkowych, na piątym etapie pojawiły się prawdziwe problemy.

"Milionerzy". Nakryciem głowy jednego z mapetów – Fozziego – zwykle jest:

  • A. strażacki hełm
  • B. złachany kapelusik
  • C. beret z angory
  • D. kraciasta gawroszka

Uczestniczka już na wstępie przyznała, że nie jest pewna prawidłowej odpowiedzi. Na szczęście pozostało jej jedno koło ratunkowe do wykorzystania. Biotechnolożka zadzwoniła do męża z prośbą o pomoc, ten jednak nie potrafił wskazać najbardziej prawdopodobnego wariantu. Ostatecznie kobieta poprosiła o zaznaczenie przedostatniej odpowiedzi.

"Milionerzy". Nakryciem głowy jednego z mapetów – Fozziego – zwykle jest...? Znamy prawidłową odpowiedź

Niestety, tym razem szczęście nie dopisało uczestniczce. Prawidłowy wariant krył się pod literą B. Miś Fozzi w serialu zwykle pojawia się bowiem w znoszonym, brązowym kapelusiku.

"Milionerzy". Ciekawe pytania z poprzednich odcinków

Którą z bohaterek ojciec nauczył zabawy w radość? Na to pytanie odpowiedzi nie znała pani Iwona. O podpowiedź poprosiła publiczność, która i tym razem nie zawiodła.

Pana Rafała z odcinka 581. z gry o milion wykluczyło pytanie o rodzaj biustonosza. Uczestnik nie miał już kół ratunkowych do wykorzystania, postanowił nie kusić losu i odszedł z wygraną w kwocie 250 tysięcy złotych.

Która sceniczna bohaterka tańczy też po śmierci? Z tym zagadnieniem musiała zmierzyć się pani Anna. Kobieta nie znała prawidłowej odpowiedzi, ale studio opuściła bogatsza o kwotę gwarantowaną.

Więcej o: