"Milionerzy". Którą z bohaterek ojciec nauczył zabawy w radość? Pani Iwona prosiła o pomoc publiczność

W 582. odcinku "Milionerów" śledziliśmy grę pani Iwony Markowskiej. Uczestniczka miała spore wątpliwości przy pytaniu o pewną literacką bohaterkę. Czy publiczność pomogła jej w udzieleniu poprawnej odpowiedzi?

Pani Iwona Markowska pojawiła się po raz pierwszy w 581. odcinku "Milionerów", grę skończyła jednak niedługo po odpowiedzi na pytanie za 500 złotych. W kolejnym epizodzie grę zaczęła od zagadnienia za tysiąc złotych. Szybko okazało się, że całkiem zgrabnie radzi sobie z przechodzeniem do kolejnych etapów. Schody pojawiły się przy pytaniu za dziesięć tysięcy złotych.

"Milionerzy". Którą z bohaterek ojciec nauczył zabawy w radość?

  • A. Balladynę
  • B. Pollyannę
  • C. Scarlett O'Harę
  • D. Bridget Jones

Po usłyszeniu tego pytania, pani Iwona przyznała, że nie jest pewna prawidłowej odpowiedzi. O pomoc w wyborze właściwego wariantu poprosiła publiczność. Zgromadzone na widowni osoby zdecydowanie najczęściej wybierały drugą odpowiedź, tymi sugestiami pokierowała się również uczestniczka teleturnieju.

"Milionerzy". Którą z bohaterek ojciec nauczył zabawy w radość? Znamy prawidłową odpowiedź

Okazuje się, że wskazówki publiczności były jak najbardziej słuszne, tym samym pani Iwona Markowska zdobyła dziesięć tysięcy i mogła przejść do kolejnego etapu zabawy. Uczestniczka w grze pozostawała do pytania za gwarantowane 40 tysięcy. Pokonało ją pytanie o gigantyczną rzeźbę z Bilbao. Ostatecznie studio opuściła bogatsza o 20 tysięcy złotych.

"Milionerzy". Ciekawe pytania z poprzednich odcinków

Pana Rafała z odcinka 581. z gry o milion wykluczyło pytanie o rodzaj biustonosza. Uczestnik nie miał już kół ratunkowych do wykorzystania i postanowił nie ryzykować.

Która sceniczna bohaterka tańczy też po śmierci? To pytanie usłyszała pani Anna. Kobieta nie znała prawidłowej odpowiedzi, ale studio opuściła bogatsza o kwotę gwarantowaną.

Z kolei pan Łukasz Gawlikowski z odcinka 578. nie poradził sobie z pytaniem o grecki region. Wy znalibyście prawidłową odpowiedź?

Więcej o: