"Milionerzy". Powetować straty to... Uczestnik zaskakująco szybko udzielił odpowiedzi

W 577. odcinku "Milionerów" Pan Łukasz zaczął zestresowany, jednak pytania okazały się dla niego bardzo łatwe i szedł jak burza. Czy wiedział, co to znaczy "powetować straty"? Odpowiedzi udzielił zaskakująco szybko.

W 577. odcinku z szansy na wygranie miliona skorzystał radca i prokurator Łukasz Gawlikowski z Warszawy. Do studia "Milionerów" przyjechał z żoną, która bardzo wspierała zestresowanego uczestnika. Była jednak pewna, że szeroki zakres wiedzy z wielu dziedzin pozwoli mu na spełnienie marzenia. Pytania stawiane przez Huberta Urbańskiego były dla niego banalne. 

Zobacz wideo Pytania, które mocno zaskoczyły uczestników teleturnieju "Milionerzy". Odpowiedzielibyście na nie?

"Milionerzy". Co to znaczy powetować straty?

Pan Łukasz Gawlikowski otrzymał pytanie za 1000 złotych dotyczące wetowania strat.

Powetować straty to: 

A. Ponieść je.

B. Sprzeciwić się im.

C. Spisać je na straty.

D. Wynagrodzić ją sobie.

Uczestnik praktycznie bez zastanawiania się poprosił Huberta Urbańskiego o zaznaczenie odpowiedzi D. 

D. Ostatecznie poproszę - wskazał bez zawahania pan Łukasz Gawlikowski.

Tuż po przerwie Hubert Urbański przekazał uczestnikowi dobrą informację. Powetować straty to wynagrodzić ją sobie. Sprawy powetowane, są sprawami do naprawienia. Poprawną odpowiedzią była odpowiedź D. Uczestnik przystąpił do dalszej walki o milion złotych. 

"Milionerzy". Ten telefon przeszedł do historii 

Uczestnicy "Milionerów" mają szansę na skorzystanie z trzech kół ratunkowych, ale to telefony do przyjaciół budzą największe emocje. Nie da się wszystkiego przewidzieć, dlatego zdarzają się wpadki. W jednym z odcinków znajomy uczestnika rozbawił całe studio do łez, a wszystko za sprawą żartu z kolegi. Oprócz tego nie potrafił wskazać prawidłowej odpowiedzi dotyczącej swojej dziedziny. Nagranie było długo hitem, a więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.