RANKING: Modowe wpadki miesiąca

Zobacz, kto powinien udać się na stylizacyjne pogotowie.

MIEJSCE 10 - ALEKSANDRA WOŹNIAK

Niby nie jest źle, ale dobrze też nie. Różyczki tu, różyczki tam. Kreacja tandeciarsko-bazarowa niestety nie dodała Oli Woźniak uroku. Ale w sumie po niej nie spodziewaliśmy się niczego innego.

MIEJSCE 9 - ILONA FELICJAŃSKA

Na pokaz Macieja Zienia Ilona wybrała połączenie czerwieni i czerni. Niestety dziwaczne legginsy i wyglądająca jak dodatek z gazety kosmetyczka zniszczyły tę stylizację. Ale Ilona nie przejmowała się niczym. Tego wieczoru zaszalała...

MIEJSCE 8 - ALEKSANDRA NIEŚPIELAK

Ola Nieśpielak zazwyczaj wygląda bardzo dobrze. Tutaj też była na to szansa. Gustowna sukienka Lanvin H&M niestety została przytłoczona przez wzorzyste rajstopy. Przesada nie jest wskazana.

MIEJSCE 7 - TAMARA ARCIUCH

Tomasz Jacyków określił kiedyś Annę Guzik "zwalistą blondyną". To samo można by powiedzieć o Tamarze Arciuch po obejrzeniu zdjęć z gali "Złotych kaczek". Aktorka znana jest ze znakomitej figury, niestety fatalna kreacja ukazała nam zupełnie co innego.

MIEJSCE 6 - KATARZYNA GROCHOLA

W zasadzie, na widok każdej stylizacji Katarzyny Grocholi, ręce nam opadają. Czarna marynarka do czarnej sukienki, dwa rozpierdaki, dziwaczne buty. Boże! Czego tu nie ma?! Gustu...

MIEJSCE 5 - MARTA GRYCAN

Marta to nasza ulubienica. Wybiera stylizacja raczej tandetne, ale za to markowe. Niestety nawet stroje takich marek jak D&G, Gianmarco Lorenzi, Louis Vuitton źle dobrane nie gwarantują sukcesu. Ten "ogon"....

MIEJSCE 4 - ANNA POPEK

Jeśli będziemy układać ranking najgorzej ubranych w 2010 roku, to Anna Popek ma wielkie szanse na miejsce 1. Po raz kolejny pokazała coś czego nie wymyśliłyby najbardziej chore modowe umysły. W tej stylizacji ohydne jest wszystko. Rajstopy, buty, apaszka... No chyba, że wybierała się na Oktoberfest. Może w ogóle powinna zmienić imię na Helga.

MIEJSCE 3 - IZABELA JANACHOWSKA

Janachowska wygląda jak bazarowa syrena, albo jakby się szczelnie owinęła zasłoną z PRLowskiego hotelu, albo jak w wielkim kondomie... W każdym razie straszne. U nas miejsce 3 i brązowy medal. Będzie pasował do tej strasznej "sukni".

MIEJSCE 2 - IWONA WĘGROWSKA

Pierwszy raz w naszym rankingu i od razu debiut na miejscu drugim. Pełen wpadkowy sukces. Mamy aksamitną sukienkę, plastikowe kryształki, ohydne buty i ten szalik. Czy ktoś ma sole trzeźwiące?

MIEJSCE 1 - EWA SZABATIN

Co za debiut! Ewa Szabatin w najgorszym stylu wskoczyła na miejsce 1 naszego rankingu. W zasadzie komentarz do tej stylizacji jest zbędny. Modowy hardcore w najgorszym wydaniu... Gdyby KDT jeszcze istniały, Ewa spokojnie mogłaby firmować je swoją twarzą.