Marta Grycan

Marta Grycan

Marta Grycan jest polską celebrytką. Wraz z mężem Adamem prowadzi firmę cukierniczą. Jest synową Zbigniewa Grycana, właściciela słynnej marki Grycan. W 2016 roku przeszła metamorfozę – dzięki diecie schudła, a poza tym drastycznie zmieniła kolor włosów.

Imię i nazwisko: Marta Grycan
Rok urodzenia: 1972 rok
Zawód: cukiernik
Facebook: facebook.com/grycanmarta
Instagram: @martagrycan

Kim jest Marta Grycan?

Marta Grycan pojawiła się na salonach nagle i jej osoba szybko stała się rozpoznawalna. Rozpoznawalność zawdzięcza między innymi swojemu nazwisku, jednak nie jest ona spokrewniona ze Zbigniewem Grycanem – właścicielem znanej marki zajmującej się produkcją lodów. Marta Grycan jest żoną Adama – syna Zbigniewa Grycana. Mimo, że Adam jest dziedzicem firmy Grycan, razem z żoną założył własną firmę zajmującą się cukiernictwem – A. Grycan Cukiernia Marta Grycan. W związku z przyjęciem przez Martę sławnego nazwiska, stała się ona znana i zaczęła bywać na salonach i pojawiać się na ściankach i czerwonym dywanie. Grycan stała się rozpoznawalna w 2011 roku. W wielu wywiadach Marta Grycan przyznała, że najważniejsze są dla niej rodzina oraz kuchnia. Poza tym celebrytka nie ukrywa, że jest bardzo przywiązana do polskich tradycji i tradycyjnej kuchni. Sukcesowi Marty Grycan towarzyszy również wzrost rozpoznawalności jej córek: Wiktorii, Gabrysi i Weroniki, które razem z mamą pokazują się na salonach.

Metamorfoza Marty Grycan

W 2016 roku Marta Grycan wznowiła swoją aktywność w mediach społecznościowych, w których nie udzielała się od dłuższego czasu. Jak się okazało, celebrytka była w tym czasie na diecie. W jednym z wpisów na jednym z portali Grycan napisała, że jest na diecie dr. Atkinsa. Jak widać było na zdjęciach wrzucanych przez sławną cukierniczkę, dieta rzeczywiście przyniosła efekty. Oprócz tego Grycan odważyła się na zmianę fryzury. Charakterystyczne długie rude włosy zastąpił platynowy blond. Jak twierdzą fani celebrytki, metamorfoza była zdecydowanie dobrą decyzją i dzięki temu Grycan wygląda 20 lat młodziej.

marta grycan

Więcej o:

marta grycan