Izabela Janachowska

Izabela Janachowska

Izabela Janachowska to polska tancerka w tańcach latynoamerykańskich i standardowych. Do świata show-biznesu weszła dzięki udziałowi w "Tańcu z gwiazdami", w którym przez cztery edycje partnerowała gwiazdom.Imię i nazwisko: Izabela Janachowska
Data urodzenia: 5 września 1986r.
Miejsce urodzenia: Szczecin
Zawód: tancerka
Rodzina: mąż Krzysztof
Instagram: @izabelajanachowska
Facebook: facebook.com/Izabela-Janachowska-670801602978533/

Izabela Janachowska i taniec

Izabela Janachowska przyszła na świat w 1986 roku w Szczecinie. Od dziecka uwielbiała tańczyć, a w wieku ośmiu lat rozpoczęła treningi. Szybko okazało się, że jest wyjątkowo uzdolniona w kierunku tanecznym. W kategorii juniorów zdobyła trzy medale: Medal na Mistrzostwach Polski w 10 tańcach, w tańcach latynoamerykańskich oraz w tańcach standardowych. W kategorii młodzieżowej sukcesy również były liczne. Izabela zdobyła m.in. Medal na Mistrzostwach Świata w 10 tańcach, Międzynarodowe Mistrzostwo Polski w 10 tańcach, Medal na Mistrzostwach Polski w tańcach latynoamerykańskich. W kategorii Par Dorosłych również wielokrotnie stawała na szczycie podium.

Izabela Janachowska i "Taniec z gwiazdami"

W 2009 roku Izabela Janachowska dołączyła do ekipy programu "Taniec z gwiazdami". W IX edycji towarzyszyła Wojciechowi Medyńskiemu. W X edycji tańczyła z Radosławem Majdanem, z którym wywalczyła IV miejsce. W kolejnej edycji programu partnerowała Przemysławowi Salecie. W XII edycji tańczyła z Pawłem Stalińskim, z którym wytańczyła wysokie II miejsce. W XIII edycji partnerowała Zbigniewowi Urbańskiemu, z którym odpadła po pierwszym odcinku.
W 2014 roku Izabela Janachowska wzięła udział w polsatowskiej wersji programu, w którym zatańczyła z Rafałem Brzozowskim.

Izabela Janachowska - związek z milionerem

Udział w "Tańcu z gwiazdami" pozwolił Janachowskiej na poznanie wielu osób ze świata biznesu. Jedną z nich był milioner Krzysztof Jabłoński, którego Izabela poślubiła w 2014 roku. Ich bajkowy ślub był dużym wydarzeniem medialnym i wzięły w nim udział znane osoby ze świata show-biznesu.
W grudniu 2018 roku Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński ogłosili, że spodziewają się dziecka. 10 maja 2019 urodził się pierwszy syn pary, Christopher Alexander.

Zobacz także:

Krzysztof Jabłoński - Wojciech Medyński - Zbigniew Urbański

izabela janachowska

Więcej o:

izabela janachowska