News
-
Agata Rubik świętuje 11. rocznicę ślubu. Pochwaliła się zdjęciami z ceremonii i rocznicowym wyjazdem. Na bogato!
Piotr Rubik i Agata Rubik już od 11-stu lat są małżeństwem. Z tej okazji pochwalili się zdjęciami z ich ślubu oraz pokazali, jak świętują rocznicę. Romantycznie!
-
Krzysztof Zalewski miał wypadek. Pokazał, jak leczy bark. "Dzisiaj jest Boskie Ciało". Internautki nie szczędziły komplementów
Krzysztof Zalewski zamieścił na swoim Instagramie zdjęcie, na którym pozuje bez koszulki. Muzyk przyznał, że doznał urazu barku.
-
Royal Ascot to prawdziwe święto kapeluszy. Tym razem najwięcej pochwał nie zebrała Kate. "Zwyciężczyni" jechała karocą z królową
Za nami trzeci już dzień wyścigów konnych Royal Ascot. Na wydarzeniu oczywiście nie mogło zabraknąć rodziny królewskiej z Elżbietą II na czele. Naszą uwagę zwróciły w szczególności kapelusze gości, które były świetnym dopełnieniem każdej stylizacji.
-
Joanna Krupa kwitnie w ciąży. Obcisła sukienka i wysokie szpilki podkreśliły jej figurę
Joanna Krupa intensywnie pracuje na planie "Top Model". Efekty zobaczymy jesienią, tymczasem modelka pochwaliła się, w którym tygodniu ciąży jest. Okazuje się, że to już połowa!
-
Anja Rubik na memoriale Karla Lagerfelda. Obok niej Claudia Schiffer i Carla Bruni. Modelka jako jedyna postawiła na mini
Anja Rubik wzięła udział w uroczystym memoriale "Karl For Ever". Na wydarzeniu oprócz polskiej modelki pojawiły się też Gigi Hadid, Claudia Schiffer czy Carla Bruni.
-
Bartek Królik pokazał zdjęcie córki. Jagoda ma już prawie 2 lata. Jej zdjęcie rozczuliło internautów
Bartek Królik jest dumnym tatą dwóch córek. Młodsza z nich - Jagoda - niebawem będzie obchodzić drugie urodziny. Współzałożyciel formacji Sistars, obecnie muzyk w zespole Agnieszki Chylińskiej, pochwalił się jej zdjęciem na Instagramie.
-
Anna Lewandowska zapowiada niespodziankę. Fanka dopytuje: Paleta do makijażu? Odpowiedź "Lewej" nas zaskoczyła. To chyba wskazówka
Anna Lewandowska planuje kolejny biznes? Jej odpowiedź na pytanie o własną linię kosmetyków jest bardzo... tajemnicza.
-
Katarzyna Skrzynecka pokazała zdjęcie ze ślubu. To już 10 lat temu! Jak wtedy wyglądała? Możecie się zdziwić
Katarzyna Skrzynecka obchodzi 10. rocznicę ślubu z Marcinem Łopuckim. Z tej okazji pokazała zdjęcie sprzed 10. lat, na którym widać nowożeńców. To najlepsze "ten years challange", jakie widzieliśmy.
-
Borys Szyc świętuje sukces córki. Pochwalił się jej czerwonym paskiem. "Tych w TVP nikt się nie czepia". 15-letnia Sonia to kopia taty!
Borys Szyc zamieścił na Instagramie serię zdjęć ze swoją córką, 15-letnią już Sonią. Nastolatka ukończyła szkołę podstawową z wyróżnieniem, czyli czerwonym paskiem. Tata ma powód do dumy!
-
Jessica Mercedes pochwaliła się kreacją na ślub swojej mamy. Jej reakcja? "Ja pier***". Jest bardzo odważnie, ale nam się podoba
Jessica Mercedes na swoim InstaStory pokazała kreację na ślub swojej mamy. Blogerka ponownie nas nie zawiodła, a powiedzieć, że suknia jest ekstrawagancka, to nadal zbyt mało. Panna młoda zapewnia jednak, że jest zachwycona.
-
Meghan Markle otrzymała bardzo nieprzyjemny przydomek. Nadali go jej najstarsi członkowie rodziny królewskiej
Meghan Markle nie ma lekko. Księżna Sussex niemal codziennie musi stawiać czoła plotkom na swój temat. Teraz brytyjskie media donoszą o jej nowym przydomku.
-
Ania Karwan została wulgarnie nazwana przez Lidię Kopanię. Teraz apeluje do internautów, żeby nie "linczowali" piosenkarki
Kilka dni przed swoim występem w Opolu Anna Karwan została obrażona przez Lidię Kopanię. Teraz pokazała klasę i prosi internautów o zaprzestanie hejtu pod adresem piosenkarki.
-
Edyta Pazura zrobiła Cezaremu urodzinową niespodziankę. Miał być wieczór we dwoje, wyszła impreza w amerykańskim stylu. "Przeżyłem sen na jawie"
Edyta Pazura wyprawiła swojemu mężowi imprezę-niespodziankę z okazji jego 57. urodzin. Aktor niczego się nie spodziewał. Jego reakcja? Bezcenna.
-
Tancerka Don Vasyla została wykorzystana seksualnie? Kobieta zgłosiła się na policję
Don Vasyl wraz z zespołem wystąpił niedawno podczas Dni Przasnysza. Po koncercie odbyła się zakrapiana impreza, a jedna z tancerek miała paść ofiarą molestowania seksualnego.
-
Melania Trump wspierała Donalda, kiedy ten ogłaszał swój start w wyborach prezydenckich. Jednak tym razem wszyscy patrzyli wyłącznie na jej kombinezon
Melania Trump po raz kolejny stanęła u boku swojego męża. Okazja była wyjątkowa. Donald Trump ogłosił właśnie, że ponownie będzie kandydował na stanowisko prezydenta USA. Na tę okoliczność pierwsza dama założyła piękną sukienkę.
-
Księżna Kate zignorowała królową Hiszpanii. Potraktowała ją jak powietrze. Na nagraniu widać, że Letycja nie wiedziała, jak się zachować
Elżbieta II w tym roku wręczyła Order Podwiązki m.in. królowi Hiszpanii Filipowi VI. Podczas wydarzenia obecna była też jego żona, królowa Letycja. Pobytu w Wielkiej Brytanii nie będzie jednak dobrze wspominać. Wszystko przez zachowanie księżnej Kate.
-
Keanu Reeves i Angelina Jolie chodzą na randki? Aktorka podobno ma go na celowniku od kilku tygodni
Angelina Jolie i Keanu Reeves są parą i regularnie randkują - tę wiadomość powtarzają wszystkie serwisy plotkarskie w całym USA. I mają nawet "dowody". Prawda może być jednak z goła inna.
-
Anna Lucińska na branżową imprezę zabrała mamę. Już wiemy, po kim odziedziczyła urodę. "Jaka mama, taka córka"
Anna Lucińska na prezentację najnowszej kolekcji marki Joseph Ribkoff zabrała ze sobą swoją mamę.
-
Córka Bena Afflecka i Jennifer Garner nie jest już małą dziewczynką. Violet bardzo przypomina mamę i ma zadatki na modelkę
Córka Bena Afflecja i Jennifer Garner ma już 13 lat i wyrasta na piękną nastolatkę. W przyszłości ma szansę zostać modelką.
-
Joanna Krupa kwitnie w ciąży. Pochwaliła się zdjęciem z dużym brzuchem. Znamy termin porodu
Joanna Krupa zdradziła, w którym jest miesiącu ciąży. Internauci nie mogą uwierzyć, że czas tak szybko mija.
-
Harry i Meghan mogą odetchnąć z ulgą. Polscy naziści usłyszeli wyrok za plan zabicia księcia. Nazwali go "zdrajcą rasy"
Michał Szewczuk i Oskar Dunn-Koczorowski zostali skazani przez sąd w Wielkiej Brytanii na karę więzienia za groźby wymierzone w księcia Harry'ego i Meghan Markle. Polscy naziści usłyszeli wyrok.
-
Janachowska pokazała wideo z weselnego tańca. Początkowo jej mąż nie chciał zatańczyć. Wytłumaczył teraz, dlaczego zrobił wyjątek
Izabela Janachowska pochwaliła się na YouTubie pierwszym tańcem ze swojego wesela. Okazuje się, że jej mąż był na początku niepocieszony.
-
Bosacka straciła pracę w TVN. Zwolnienie dziennikarki uszczypliwie komentuje Anna Kalczyńska. "Rozumiem racje firmy"
Katarzyna Bosacka została zwolniona z TVN. Oficjalnym powodem jest kontrakt reklamowy, który podpisała wbrew zapisom w umowie ze stacją. Jej odejście skomentowała koleżanka po fachu, Anna Kalczyńska.
-
Zofia Wichłacz na festiwalu w Monte Carlo. Jej stylizacja skradła nasze serca. Mimo odkrytego brzucha... klasa!
Zofia Wichłacz zagrała w serialu BBC "World on Fire". Teraz pojawiła się na festiwalu telewizyjnym w Monte Carlo, gdzie promowała produkcję.
-
Konwój księżnej Kate i księcia Williama miał wypadek. Stan poszkodowanej 83-latki jest poważny. "Książęca para jest głęboko zaniepokojona"
Konwój policyjny, który zabezpieczał przejazd księżnej Kate i księcia Williama, miał kolizję. Motocykl wjechał w 83-latkę. Kobieta z poważnymi obrażeniami trafiła do szpitala.
-
Joanna Kulig pracuje na planie nowego serialu Netfliksa. Za jeden dzień zdjęciowy zgarnie sumę, o której polscy aktorzy mogą tylko pomarzyć
Joanna Kulig została jedną z głównych gwiazd najnowszej produkcji Netfliksa. Polska aktorka wystąpi w serialu "The Eddy". Jak dowiedział się "Super Express", za dzień zdjęciowy Joasia zgarnie blisko 100 tysięcy złotych.
-
Julia Wieniawa i Baron na długo mogą zapomnieć o wspólnym urlopie. Muzyk zdradził, jak radzą sobie z długą rozłąką
Zarówno Julia Wieniawa, jak i Alek Baron są bardzo zapracowani. Muzyk wyznał, że o wspólnych wakacjach na razie nie ma mowy. Zdradził też, jak para radzi sobie z rozłąką. Na przeciw wychodzi im... technologia.
-
Lewandowska pochwaliła się kolejnym zdjęciem z wakacji. Przy okazji zdradziła, jak wygląda jej poranek. Fragment o Robercie i Klarze wzrusza!
Anna Lewandowska zamieściła na Instagramie kolejne zdjęcie z Mykonos. W opisie fotografii pokusiła się o osobisty wątek. Napisała, jak zaczyna każdy swój dzień. Nie zabrakło czułych słów na temat Roberta oraz Klary.
-
Rodzina królewska na prestiżowych wyścigach konnych. Zabrakło Meghan Markle, a całe show skradła księżna Kate. Przyćmiła inne księżniczki
Rodzina królewska ponownie zadała szyku na Royal Ascot. Księżna Kate oczarowała nas błękitną kreacją.
-
Joanna Jabłczyńska pochwaliła się zdjęciem w bikini. Internauci pod wrażeniem: Jesteś boska!
Joanna Jabłczyńska na Instagramie opublikowała zdjęcie w bikini. Fani szybko zwrócili uwagę na brzuch aktorki. Nie dziwimy się temu wcale.
-
Victoria Beckham przyszła na ślub gwiazdy Realu Madryt w białej sukni. Przyćmiła pannę młodą?
W miniony weekend Sergio Ramos, gwiazdor Realu Madryt, wziął ślub z Pilar Rubio. Wśród wielu gości pojawił się również David Beckham z żoną. Jednak Victoria nie dostosowała się do próśb panny młodej i założyła białą sukienkę.
-
Lady Gaga znów chce odbić zajętego już faceta? Namiętnie pocałowała na scenie trębacza, a ten... ma żonę [WIDEO]
Lady Gaga na koncercie w Las Vegas pocałowała swojego trębacza, Briana Newmana. Na widowni siedziała jego żona.
-
Internauci wyśmiali plakat z Roznerskim i Stramowskim. "Paździerz roku". Sztuczne mięśnie i amatorska grafika promują film "Fighter"
Wkrótce do kin trafi filmy "Fighter". W polskiej produkcji o zawodnikach MMA główne role zagrają Piotr Stramowski i Mikołaj Roznerski. W sieci pojawił się właśnie plakat promujący produkcję. Internauci nie zostawili na nim suchej nitki.
-
Archie to wykapany Harry! Internauci porównali ich zdjęcia: Jak bliźniacy! Ale czy maluch jest rudy? Zagraniczne media: Pałac celowo to ukrywa
Z okazji Dnia Ojca Pałac Kensington opublikował nowe zdjęcie Archiego. Internauci od razu zestawili je z fotografią Harry'ego z dzieciństwa. Uderzające podobieństwo.
-
Córka Ewy Gawryluk i Waldemara Błaszczyka ma nietypowe i "krwawe" hobby. "Nie mam pojęcia, skąd jej się to wzięło"
Córka Ewy Gawryluk i Waldemara Błaszczyka - Maria - bardziej znana jest na Instagramie pod pseudonimem Bloody Mary. Tam pokazuje efekty swojego nietypowego hobby. To przerażające makijaże, które śmiało mogłyby zostać użyte w horrorze.
-
Meghan Markle i książę Harry nie byli obecni na ostatniej uroczystości u królowej. Powód? Okazuje się, że książę nie ma odpowiednich "uprawnień"
Meghan Markle i książę Harry nie byli obecni w czasie królewskich obchodów Orderu Podwiązki. Z królową spotkali się jednak książę William i księżna Kate. Dlaczego zabrakło Meghan i Harry'ego?
-
Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz dali już sobie drugą szansę? Pojechali razem na sportowy obóz i chyba bawili się świetnie
Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz rozstali się na początku kwietnia. Teraz była para pojechała razem na obóz sportowy. Czy łączy ich coś więcej?
-
Wodzianka oskarżyła swojego byłego partnera o pobicie. Pełnomocniczka mężczyzny wydała oświadczenie. "Podjęła się próby zniszczenia Piotra"
Dominika Zasiewska zarzuciła byłemu partnerowi, że znęcał się nad nią psychicznie i fizycznie. Dodatkowo Piotr miał odciąć ją od kontaktu z synem. Pełnomocniczka mężczyzny wydała oświadczenie, w którym zarzuca Wodziance kłamstwo.
-
Julia Oleś, była Durczoka, wyjechała na wakacje ze starszym o 21 lat byłym działaczem PiS-u? Zdjęcia na Instagramie są dość wymowne
Julia Oleś, była partnerka Kamila Durczoka, wyjechała na wakacje z Markiem Migalskim? Tak przynajmniej można wnioskować po zdjęciach, jakie oboje wrzucają na swoje Instagramy.
-
Michał Wiśniewski zatrudnił swojego syna. Do obowiązków 17-latka należy... noszenie ciuchów ojca
Michał Wiśniewski postanowił wprowadzić swojego syna do rodzinnego biznesu. Xavier został jego asystentem.