Victoria Beckham przyszła na ślub gwiazdy Realu Madryt w białej sukni. Przyćmiła pannę młodą?

W miniony weekend Sergio Ramos, gwiazdor Realu Madryt, wziął ślub z Pilar Rubio. Wśród wielu gości pojawił się również David Beckham z żoną. Jednak Victoria nie dostosowała się do próśb panny młodej i założyła białą sukienkę.

W sobotę Sergio Ramos poślubił swoją wieloletnią partnerkę, dziennikarkę Pilar Rubio. Wśród gości pojawiło się wiele gwiazd Realu Madryt. Nie zabrakło również było pomocnika królewskich. Davidowi Beckhamowi towarzyszyła Victoria Beckham. Jej kreacja wywołała niemałe poruszenie.

Zobacz wideo

Victoria Beckham zaliczyła wpadkę

David, jak i pozostali zaproszeni mężczyźni, miał na sobie frak. Natomiast Victoria postawiła na białą suknię. Choć wyglądała w niej olśniewająco, w kuluarach było słychać, że złamała obowiązujące zasady. Nie od dziś wiadomo, że podczas ślubu, kolor biały wśród kobiecych kreacji jest przypisany wyłącznie pannie młodej.

Pikanterii dodaje też fakt, że na zaproszeniach pojawiła się podobno instrukcja, która jasno określała, jakich kolorów powinni unikać goście. Prócz wspomnianego już białego, państwo młodzi prosili przybyłych, by zrezygnowali z czerwieni, pomarańczy, zieleni i różu.

Victoria najwyraźniej nie przejmuje się konwenansami. Podczas ślubu Meghan Markle i księcia Harry'ego również wywołała skandal. Projektantka i była członkini Spice Girls założyła wówczas granatową sukienkę. Natomiast jej twarz była przysłonięta żałobną woalką.

AD