Bartek Królik pokazał zdjęcie córki. Jagoda ma już prawie 2 lata. Jej zdjęcie rozczuliło internautów

Bartek Królik jest dumnym tatą dwóch córek. Młodsza z nich - Jagoda - niebawem będzie obchodzić drugie urodziny. Współzałożyciel formacji Sistars, obecnie muzyk w zespole Agnieszki Chylińskiej, pochwalił się jej zdjęciem na Instagramie.
Zobacz wideo

Bartek Królik w lipcu 2017 drugi raz został ojcem. Na świat przyszła jego córka Jagoda, młodsza od Kaliny o 3 lata. Dumny tata chętnie chwali się córkami na Instagramie, ale ostatnie zdjęcie wzbudziło chyba największy entuzjazm.

Bartek Królik pokazał córkę Jagodę

Jagoda urodziła się z wadą genetyczną - zespołem Downa. Bartek Królik i jego żona, Karolina, wielokrotnie w wywiadach opowiadali, jak wygląda ich życie, które ze względu na chorobę młodszej córeczki musiało zmienić się o 180 stopni.

Ona super sobie z nami żyje, a my super sobie żyjemy z nią - mówiła Karolina Królik w rozmowie z Anną Lewandowską w zeszłym roku. - Oczywiście ja nie chcę, żeby to brzmiało za słodko, bo to cały czas jest wada genetyczna, z którą mogą wiązać się w przyszłości różne problemy.

Jak wygląda ich codzienność, niekiedy możemy zobaczyć na Instagramie Bartka Królika, który chętnie dzieli się zdjęciami z córkami. Ostatnie szczególnie przypadło fanom do gustu - i nic dziwnego, mała Jagoda wygląda na nim przeuroczo!

 

Podobnego zdania są również internauci, którzy ochoczo komentują zdjęcie Jagody:

Ależ ona jest urocza!
Tu widać, że podobna do tatusia :)
Spojrzenie takie jak tata!