Julia Oleś, była Durczoka, wyjechała na wakacje ze starszym o 21 lat byłym działaczem PiS-u? Zdjęcia na Instagramie są dość wymowne

Julia Oleś, była partnerka Kamila Durczoka, wyjechała na wakacje z Markiem Migalskim? Tak przynajmniej można wnioskować po zdjęciach, jakie oboje wrzucają na swoje Instagramy.
Zobacz wideo

Związek Juli Oleś-Miłej z Kamilem Durczokiem był istną telenowelą. Para co rusz rozstawała się, a następnie do siebie wracała. Ostatnio razem pojawili się w lutym tego roku na Telekamerach, jednak wygląda na to, że teraz ich drogi ostatecznie się rozeszły. 

Jednym z głównych powodów zerwania miała być ponoć stalkerka Kamila, która od dłuższego czasu miała nękać blogerkę. O tym, że związek Julii z dziennikarzem przeszedł już do historii może świadczyć także jej Instagram. Oleś-Miła przebywa obecnie na wakacjach na Santorini, a towarzyszy jej... najprawdopodobniej Marek Migalski, były europoseł z ramienia PiS. 

Julia Oleś i Marek Migalski razem na wakacjach?

W weekend zarówno na Instagramie 50-letniego polityka, jak i 29-letniej Julli, pojawiły się zdjęcia z kolacji w restauracji na Santorini. Mimo że żadne z nich nie udostępniło wspólnego zdjęcia, dowody wydają się być całkiem mocne. Dokładnie to samo białe wino, ta sama sceneria, te same przekąski. 

Myślicie, że pomiędzy tą dwójką jest "coś" więcej? Dla nas ta znajomość to niemałe zaskoczenie, choć zdawaliśmy sobie sprawę z tego, że Julia Oleś lubi dojrzałych mężczyzn, a sam Migalski... dość młode kobiety. Jeszcze nieco ponad rok temu polityk opowiadał o swojej miłości do 22-letniej studentki Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. 

ZOBACZ TEŻ: Były europoseł pochwalił się nową dziewczyną. Razem wypoczywają na Malediwach. Jest od niego aż o 27 lat młodsza!

Jak myślicie, jaki finał będzie miała ta sprawa?

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>>>

Więcej o: