Anna Lewandowska zapowiada niespodziankę. Fanka dopytuje: Paleta do makijażu? Odpowiedź "Lewej" nas zaskoczyła. To chyba wskazówka

Anna Lewandowska planuje kolejny biznes? Jej odpowiedź na pytanie o własną linię kosmetyków jest bardzo... tajemnicza.

Anna Lewandowska żadnego biznesu się nie boi. Ma prawdziwą smykałkę do interesów. Za co się nie zabierze, odnosi sukces. Plany treningowe, blog, kawiarnie, diety, żywność, centrum treningowe - wszystko sygnowane jej nazwiskiem. Wydawać by się mogło, że lista nie ma końca, ale jej fani nadal czekają na więcej i więcej. Gdy niedawno "Lewa" na swoim Instagramie zapowiedziała "niespodziankę", jedna z jej obserwatorek zapytała, czy być może sportsmenka nie planuje przpadkiem własnej linii kosmetyków!

Zobacz wideo

Anna Lewandowska będzie miała linię kosmetyków? 

"Lewa" zamieściła w sieci zdjęcie, na którym znajduje się bombonierka pełna zdrowych łakoci od Foods by Ann. Pod wpisem pojawił się komentarz, z którego wynika, iż jedna z jej fanek myślała, że znajduje się tam paletka do makijażu, a nie bombonierka. 

Na pierwszy rzut oka myślałam, że to paletka do makijażu by Ann - czytamy.

Co najciekawsze, Ania nie zaprzeczyła, ale tajemniczo wyznała: 

Hehe... A może...?
 

I co Wy na to? Jak wiadomo, Lewandowska na każdym evencie zachwyca nie tylko stylizacją, ale właśnie też i makijażem. Czyżby wkrótce chciała zaskoczyć nas na przykład wspomnianą powyżej paletką? Po Ani spodziewać możemy się naprawdę wszystkiego. Ale warto jednak dodać, że zapowiadaną powyżej niespodzianką, był po prostu rabat na jej słodkie przekąski. 

DH