Córka Bena Afflecka i Jennifer Garner nie jest już małą dziewczynką. Violet bardzo przypomina mamę i ma zadatki na modelkę

Córka Bena Afflecja i Jennifer Garner ma już 13 lat i wyrasta na piękną nastolatkę. W przyszłości ma szansę zostać modelką.
Zobacz wideo

Ben Affleck i Jennifer Garner byli małżeństwem przez 12 lat. W trakcie trwania związku żona wielokrotnie pomagała ukochanemu, kiedy ten borykał się z problemem alkoholowym. To ona za każdym razem kierowała go na odwyk. Oprócz tego zajmowała się trójką ich dzieci. Wreszcie w 2017 roku oboje zdecydowali się złożyć papiery rozwodowe. Udało się im uniknąć batalii w sądzie, a nawet zrezygnowali z pomocy prawników. Po czasie aktor chyba zrozumiał, że najwyższy czas zmienić swoje życie.

Córka Bena Afflecka wyrosła na piękną nastolatkę

Aktor coraz częściej pokazuje się ze swoimi dziećmi. Fotoreporterzy przyłapali go ostatnio, kiedy wybrał się z nimi do kościoła. Przypomnijmy, że ze związku z Jennifer Garner urodzili się: Violet (13 lat), Seraphina (10 lat) i Samuel (7 lat). Uwagę paparazzi przykuła najstarsza córka aktorów. Nie jest już małą dziewczynką, tylko dojrzewającą nastolatką - a z wiekiem coraz bardziej przypomina mamę. Co więcej, jak na swój wiek jest wysoka, a z takim wzrostem z powodzeniem w przyszłości będzie mogła zrobić karierę jako modelka!

Córka Bena AffleckaCórka Bena Afflecka Broadimage / Broadimage/Broad Image/East News

JP

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.