Jennifer Garner na zdjęciach z nowym partnerem. Okazują sobie dużo czułości. Co za miłość!

Jennfier Garner wreszcie odnalazła miłość! Aktorka została przyłapana na czułościach z nowym partnerem, Johnem Millerem.
Zobacz wideo

Jennifer Garner będąc przez 12 lat żoną z Bena Afflecka, nie miała łatwego życia. To ona za każdym razem, kiedy miał kłopoty z alkoholem, pomagała mu i kierowała na odwyk. Oprócz tego, zajmowała się ich trójką dzieci. Wreszcie w 2017 oboje zdecydowali się złożyć papiery rozwodowe. Udało im się uniknąć batalii w sądzie, a nawet zrezygnowali z pomocy prawników.

Nowy partner Jennifer Garner

W październiku 2018 roku pojawiła się informacja, że w życiu Jennifer wreszcie pojawił się nowy mężczyzna. Jak doniósł amerykański tygodnik "Us Weekly", aktorka spotyka się z 40-letnim Johnem Millerem. Jej partner jest spoza show-biznesu i obejmuje najwyższe stanowisko zarządcze w firmie CaliGroup, która jest właścicielem około 50 restauracji w USA.

JENNIFER GARNER Z NOWYM PARTNEREM. ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>

Paparazzi przyłapali zakochanych, który czule się obejmowali. Na zdjęciach widać, że aktorka czuje się bardzo bezpiecznie w ramionach Johna. Natomiast on zapatrzony jest w nią jak w obrazek. Ewidentnie jest między nimi duże uczucie.

Gratulujemy i życzymy dużo miłości!

JP

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.