Melania Trump wspierała Donalda, kiedy ten ogłaszał swój start w wyborach prezydenckich. Jednak tym razem wszyscy patrzyli wyłącznie na jej kombinezon

Melania Trump po raz kolejny stanęła u boku swojego męża. Okazja była wyjątkowa. Donald Trump ogłosił właśnie, że ponownie będzie kandydował na stanowisko prezydenta USA. Na tę okoliczność pierwsza dama założyła piękną sukienkę.

Donald Trump rozpoczął kampanię reelekcyjną. Obecny prezydent Stanów Zjednoczonych wierzy, że zostanie w Białym Domu na dłużej. Podczas uroczystego wiecu w Orlando na Florydzie towarzyszyło mu ponad 20 tysięcy zwolenników słynnego sloganu "Make America Great Again". Na scenie nie mogło zabraknąć także pierwszej damy. Melania Trump po raz kolejny oczarowała swoją kreacją.

Zobacz wideo

Melania Trump nie przestaje zachwycać

Melania Trump nieczęsto ma okazję zabierać głos podczas oficjalnych spotkań politycznych. Jednak podczas wiecu w Orlando wygłosiła płomienne przemówienie, w którym przyznała, że zamierza wspierać Donalda Trumpa w trakcie kampanii reelekcyjnej. Mimo że o kryzysie w małżeństwie amerykańskiej pary prezydenckiej mówi się od dawna, Melania po raz kolejny pokazała klasę.

Również jej kreacja idealnie wpisała się w perfekcyjny wizerunek pierwszej damy. Na tę wyjątkową okazję postawiła na żółty kombinezon z długimi rękawami. Dla podkreślenia talii Melania miała też cienki paseczek. Całość wyglądała obłędnie.

Ze swoim dostojeństwem i pokorą to być może ona powinna startować w wyborach prezydenckich. Choć nie jest politykiem, jesteśmy przekonani, że w sondażach pokonałaby Donalda Trumpa.

AD

Więcej o:
Komentarze (42)
Melania Trump wspierała Donalda, kiedy ten ogłaszał swój start w wyborach prezydenckich. Jednak tym razem wszyscy patrzyli tylko na jej kombinezon
Zaloguj się
 • marcin5050

  Oceniono 12 razy 10

  otóż startować na prezydenta nie może ze względów formalnych- nie urodziła się w USA, tylko w Słowenii

 • Gość: AX75

  Oceniono 8 razy 8

  W pierwszym akapicie kombinezon, w kolejnym już sukienka. Upał wyraźnie nie służy redakcji.

 • Gość: Eliza

  Oceniono 18 razy 8

  Ale piszecie bzdury. O poparcie w sondazach Donald Trump nie musi martwic. Obserwujac obecna sytuacje w USA napewno wygra kolejne wybory. Podobnie jak w Polsce wszycy publicznie krytykuja prezydenta, ale to na niego glosuja, bo maja szczerze dosc liberalow.

 • janadamf

  Oceniono 18 razy 6

  Wszyscy patrzyli na kombinezon, bo na nic wiecej patrzec ani niczego wiecej sluchac nie bylo mozna.
  Para blaznow. Ona tez sie okazala moze nie glupia jak maz, ale pusta jak dzwon.

 • gg7887

  Oceniono 4 razy 4

  W przeciwieństwie do Donalda i naszego Plastusia ze sztywną Agatką nie zrobiła z siebie kretyna machając do samolotu

 • Gość: Ginekolog seksuolog amator

  Oceniono 3 razy 3

  Bardzo bardzo odtwarzało wystrój Melanii, zazdroszczę donaldowi zapewne codziennych badań

 • Jankowski Mirosław

  Oceniono 3 razy 3

  Zadbana fajna babeczka Oj zrobiłbym z nią Yellow Submarine nawet pod wodą!!

 • Gość: kluska

  Oceniono 3 razy 3

  Nie tyle strój przyciąga uwagę co oczy. Czy one są wytatuowane?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX