Meghan Markle otrzymała bardzo nieprzyjemny przydomek. Nadali go jej najstarsi członkowie rodziny królewskiej

Meghan Markle nie ma lekko. Księżna Sussex niemal codziennie musi stawiać czoła plotkom na swój temat. Teraz brytyjskie media donoszą o jej nowym przydomku.

Meghan Markle dołączyła do rodziny królewskiej w 2018 roku, kiedy to wyszła za mąż za księcia Harry'ego. Już od początku ich znajomości Amerykanka boryka się z plotkami na swój temat. Tym razem media obiegła wiadomość o nieprzyjemnym przydomku, który rzekomo nadano jej na brytyjskim dworze.

Już wcześniej wyszło na jaw, że Meghan Markle jest nazywana przez pracowników rodziny królewskiej "trudną księżną". Powodem miały być jej humory i wyjątkowo nieprzyjemny charakter. Jak jest w rzeczywistości? Tego nie wiadomo, ale już sam fakt, że asystentki bardzo szybko rezygnują ze współpracy z Markle, jest dość zastanawiający.

Meghan Markle z nowym przydomkiem

Jak donosi "Sunday Express", księżna Sussex doczekała się kolejnego, równie nieprzyjemnego przydomku. Najstarsi członkowie rodziny królewskiej nie wróżą ponoć świetlanej przyszłości jej małżeństwu z księciem Harrym. Dają im maksymalnie trzy lata i dlatego też okrzyknęli Meghan Markle "degree wife". Przypomnijmy, że właśnie tyle trwają studia licencjackie.

Świeżo upieczona mama jest świadoma tego, że ma wielu przeciwników, także wśród bliskich swojego męża.

Każdy, kto wyraził jakiekolwiek zastrzeżenie dotyczące Meghan, został wykluczony - zdradza informator "Sunday Express".

Myślicie, że książęca para wytrzyma ze sobą dłużej niż trzy lata?

Więcej o:
Komentarze (170)
Meghan Markle otrzymała nowy, nieprzyjemny przydomek. Nadali go jej członkowie rodziny królewskiej
Zaloguj się
 • Gość: dorti

  Oceniono 110 razy 58

  Miała pieniądze i fajne życie, wolne od od tego całego pseudo królewskiego nadęcia, to jej się zachciało życiowych fajerwerków związanych ze ślubem, z członkiem rodziny królewskiej.
  Jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz...

 • Gość: ...

  Oceniono 95 razy 55

  Oni dokuczali nawet Dianie, która przecież pochodziła ze znakomitego rodu, jednego z najstarszych w UK. Banda pasożytów, która nie przepracowała w życiu jednego dnia, a myśli że błękitna krew" czyni ich lepszymi od innych ...

 • Gość: 🐞

  Oceniono 71 razy 31

  Ja widzę że Meghan dla nich wszystkich jest nikim.... 🤔🤔🤔🤔

 • Gość: w UK od 7 lat

  Oceniono 86 razy 22

  oni wolą taką Kate Middleton która kilkanaście lat poświęciła na bieganie za Williamem bo dla niej małżeństwo to "być " "istnieć " . Po rozwodzie ta dziewczyna by się załamała i kto wie może jakąś głupotę zrobiła. Meghan miała juz męża , rozwiodła się . Zawsze może się wynieść na inny kontynent. Nie musi siedzieć w tej zaprzanej Wielkiej Brytanii i oni doskonale zdają sobie sprawe z tego. Tod dziewczyna która na siebie zarabiała , w przeciwienstwie do przedszkolanki Diany , czy Fregie która tyle lat po rozwodzie mieszka z byłym mężem w posiadłości. Tu ( w UK ) te kobiety są mało samodzielne i bardzo podporządkowane konwenansom. Po śmierci Elżbiety wiele się zmieni wśród royalsów , ona jest jeszcze takim ostatnim bastionem konwencji. p.s. Brytyjczycy bardzo pogardzają obcokrajowcami nawet takimi którzy mają jakieś osiągnięcia. Wolą głupią Mirandę z working - class niż Amerykankę. Nawet dlatego że taka Miranda nie będzie się stawiać i łatwo nią manipulować

 • plugawy_len

  Oceniono 27 razy 21

  zaszczuja ja wczesniej czy pozniej

 • Gość: Gośc

  Oceniono 28 razy 16

  Kolejna "sensacja" wyprodukowana na poczekaniu, żeby odwrócić uwagę od wypadku spowodowanego przez konwój W&K.
  No niestety, staruszka już nigdy nie stanie na własnych nogach i jest skazana na wózek inwalidzki aż do śmierci!

 • maciek7783

  Oceniono 24 razy 10

  Mam nadzieję, że w ciągu kilku lat dziewczyna wypnie się na ten cyrk i wróci do swojego fajnego wolnego życia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! czego jej serdecznie życzę !!!!!!

  Bardzo współczułem Dianie od dnia jej ślubu, i dziwię się, że są jeszcze dziewczyny, które się na to dają nabrać !!!!!!
  Złota klatka jest może i fajna ale dla KANARKA co najwyżej !!!

 • Gość: gosc

  Oceniono 27 razy 9

  Ona będzie się pazurami trzymała -wgryzla sie i będzie się trzymac

 • Gość: a

  Oceniono 75 razy 9

  To raczej komplement, bo kobieta jest nietuzinkowa, aktywna i czegoś chce poza swietym spokojem i tytułami.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX