Keanu Reeves i Angelina Jolie chodzą na randki? Aktorka podobno ma go na celowniku od kilku tygodni

Angelina Jolie i Keanu Reeves są parą i regularnie randkują - tę wiadomość powtarzają wszystkie serwisy plotkarskie w całym USA. I mają nawet "dowody". Prawda może być jednak z goła inna.

Angelina Jolie i Keanu Reeves spotykają się - tą informacją żyją od kilku dni amerykańskie serwisy plotkarskie. Jolie, po zakończeniu głośnego rozwodu z Bradem Pittem, miała mieć na oku gwiazdę filmu "John Wick" już od kilku tygodni. Ile w tym prawdy?

Angelina Jolie i Keanu Reeves są parą?

Angelina Jolie i Keanu Reeves "prawdopodobnie" się spotykają. Jednak ich spotkania są efektem zupełnie innej relacji, niż niektórym mogłoby się wydawać.

Wszystko zaczęło się od artykułu w gazecie "Star". Magazyn twierdził, że Jolie i Reeves spotykają się w sekrecie, zaś to sama Angie zaaranżowała pierwszą randkę. Ich relacja miała się zacząć w momencie, w którym Jolie kupiła dom w tej samej dzielnicy Los Angeles, w której mieszka matka aktora. Ponieważ obie panie są sąsiadkami, aktorzy mogli się spotkać kilka razy.

Angelina Jolie i Keanu Reeves są parą?Angelina Jolie i Keanu Reeves są parą? Fot. Star - okładka

"Star" dotarł do "informatora", który zdradził, że Angie zaczęła się interesować Reevesem trochę przed 44. urodzinami. Była świeżo po rozwodzie, dawno z nikim się nie spotykała, zaś w czasie domniemanych rozmów z Keanu aktorzy znaleźli porozumienie w bardzo wielu kwestiach.

Dzięki niemu ma motyle w brzuchu! Poza tym to jej typ - typ niepokojącego samotnika. A w dodatku Angie uważa, że jest przesłodki - twierdzi "źródło".

Na szczęście w USA działa też też portal "Gossip Cop", który sprawdza wiarygodność plotek. Dziennikarze serwisu zwrócili się z prośbą o komentarz do Keanu Reevesa i oto, co usłyszeli od rzecznika aktora:

Ta historia jest kompletnie nieprawdziwa i nie ma żadnego oparcia w rzeczywistości. To wszystko się nigdy nie wydarzyło. "Star" wymyśla kłamstwa, żeby podnieść sprzedaż i jest nastawiony wyłącznie na zysk" - oświadczył rzecznik Keanu Reevesa.

To nie pierwszy raz, kiedy Keanu Reeves i Angelina Jolie są "razem"

Zaledwie dwa lata temu aktorzy byli podobno widziani podczas wspólnych wakacji na greckiej wyspie Paxos. Choć nigdy nie potwierdzono tych sensacji, plotki o ich rzekomym romansie ruszyły.

Również wtedy powoływano się na przeprowadzkę Angeliny do domu w sąsiedztwie matki Keanu. Wyprawa na Paxos miała być dla pary ekscytującą przygodą. Mówiono wtedy, że Keanu "przyciągany jest przez tajemnicze kobiety, które mają też swoją mroczną stronę".

MAW

Zobacz wideo