Keanu Reeves i Angelina Jolie chodzą na randki? Aktorka podobno ma go na celowniku od kilku tygodni

Angelina Jolie i Keanu Reeves są parą i regularnie randkują - tę wiadomość powtarzają wszystkie serwisy plotkarskie w całym USA. I mają nawet "dowody". Prawda może być jednak z goła inna.

Angelina Jolie i Keanu Reeves spotykają się - tą informacją żyją od kilku dni amerykańskie serwisy plotkarskie. Jolie, po zakończeniu głośnego rozwodu z Bradem Pittem, miała mieć na oku gwiazdę filmu "John Wick" już od kilku tygodni. Ile w tym prawdy?

Angelina Jolie i Keanu Reeves są parą?

Angelina Jolie i Keanu Reeves "prawdopodobnie" się spotykają. Jednak ich spotkania są efektem zupełnie innej relacji, niż niektórym mogłoby się wydawać.

Wszystko zaczęło się od artykułu w gazecie "Star". Magazyn twierdził, że Jolie i Reeves spotykają się w sekrecie, zaś to sama Angie zaaranżowała pierwszą randkę. Ich relacja miała się zacząć w momencie, w którym Jolie kupiła dom w tej samej dzielnicy Los Angeles, w której mieszka matka aktora. Ponieważ obie panie są sąsiadkami, aktorzy mogli się spotkać kilka razy.

Angelina Jolie i Keanu Reeves są parą?Angelina Jolie i Keanu Reeves są parą? Fot. Star - okładka

"Star" dotarł do "informatora", który zdradził, że Angie zaczęła się interesować Reevesem trochę przed 44. urodzinami. Była świeżo po rozwodzie, dawno z nikim się nie spotykała, zaś w czasie domniemanych rozmów z Keanu aktorzy znaleźli porozumienie w bardzo wielu kwestiach.

Dzięki niemu ma motyle w brzuchu! Poza tym to jej typ - typ niepokojącego samotnika. A w dodatku Angie uważa, że jest przesłodki - twierdzi "źródło".

Na szczęście w USA działa też też portal "Gossip Cop", który sprawdza wiarygodność plotek. Dziennikarze serwisu zwrócili się z prośbą o komentarz do Keanu Reevesa i oto, co usłyszeli od rzecznika aktora:

Ta historia jest kompletnie nieprawdziwa i nie ma żadnego oparcia w rzeczywistości. To wszystko się nigdy nie wydarzyło. "Star" wymyśla kłamstwa, żeby podnieść sprzedaż i jest nastawiony wyłącznie na zysk" - oświadczył rzecznik Keanu Reevesa.

To nie pierwszy raz, kiedy Keanu Reeves i Angelina Jolie są "razem"

Zaledwie dwa lata temu aktorzy byli podobno widziani podczas wspólnych wakacji na greckiej wyspie Paxos. Choć nigdy nie potwierdzono tych sensacji, plotki o ich rzekomym romansie ruszyły.

Również wtedy powoływano się na przeprowadzkę Angeliny do domu w sąsiedztwie matki Keanu. Wyprawa na Paxos miała być dla pary ekscytującą przygodą. Mówiono wtedy, że Keanu "przyciągany jest przez tajemnicze kobiety, które mają też swoją mroczną stronę".

MAW

Zobacz wideo
Więcej o: