Zaniedbany Keanu Reeves przyłapany w dresach i brudnej czapce. Gwiazdor nie przypomina już siebie sprzed lat

Keanu Reeves bardzo się zmienił. Dowodem na to są najnowsze zdjęcia gwiazdora. Niegdyś był uważany za największego przystojniaka Hollywood, dziś nie dba o wygląd i nie pojawia się tak często na salonach.
Keanu Reeves Keanu Reeves Coleman-Rayner/East News

Keanu Reeves

Keanu Reeves od jakiegoś czasu nie często gości się na imprezach branżowych. W sieci pojawia się też coraz mniej jego aktualnych zdjęć. Gwiazdor "Matrixa" został jednak właśnie przyłapany przez paparazzi na zakupach w Los Angeles. 

Aktor nie wyglądał zachwycająco. Widać, że drastycznie się zmienił i zaniedbał. 55-letni Reeves pojawił się wszak w lukusowym butiku Jamesa Perse'a w brudnej czapce i powyciąganym dresie. Uwagę zwracają też włosy aktora. Te wyglądają na nieuczesane lekko nieświeże. 

Keanu Reeves Keanu Reeves Coleman-Rayner/East News

Keanu Reeves

Nie wiadomo, czy taki wizerunek niegdysiejszego bożyszcza niewieścich serc to efekt przygotowań aktora do jakiejś nowej roli, czy może depresji. Zagraniczne media wszak już jakiś czas temu doniosły, że Keanu Reeves zmaga się ze stanami depresyjnymi. 

Być może jednak taki niechlujny wygląd to forma kamuflażu - gwiazdor w ten sposób nie chce być rozpoznawany i zaczepiany przez fanów i fotoreporterów.

Winona Ryder i Keanu Reeves są małżeństwem? Winona Ryder i Keanu Reeves są małżeństwem? fot.Eastnews

Keanu Reeves w 2018 roku

Keanu Reeves jeszcze w 2018 roku prezentował się zupełnie inaczej. To wtedy plotkowano, że on i Winona Ryder są w związku. Doniesienia te podsycał ich wywiad, w którym na wizji przyznali się, że już na początku lat 90' byli w sobie zakochani.

Keanu Reeves w 2016 Keanu Reeves w 2016 Rob Latour/REX/Shutterstock / %Rob Latour/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Keanu Reeves w 2016 roku

Keanu Reeves zawsze uchodził za przystojniaka. Żartowano, że gwiazdor wcale się nie starzeje, a czas się dla niego zatrzymał. Powstawały nawet na ten temat memy. 


Mem za Guardian Liberty Voice

Keanu Reeves w 2014 roku Keanu Reeves w 2014 roku MediaPunch/face to face / 0000554/Reporter

Keanu Reeves w 2014 roku

Keanu Reeves nie miał łatwego życia. W 2015 roku aktor publicznie wyznał, że w życiu spotkało go wiele tragedii, ale mimo to nie chce się poddawać. Na nieoficjalnym fanpage'u aktora znalazł się wtedy bardzo emocjonalny wpis, w którym nie zabrakło informacji o jego trudnym dzieciństwie.

Ludzie znają mnie, ale nie znają mojej historii. Miałem 3 lata, kiedy patrzyłem, jak odchodzi mój ojciec. Chodziłem do czterech różnych szkół, zmagając się z dysleksją, co sprawiało, że nauka przychodziła mi z większą trudnością niż innym. W końcu opuściłem szkołę bez zdobycia dyplomu. 

Reeves nie ukrywał też, że stracił wiele bliskich osób. Jego najlepszy przyjaciel River Phoenix zmarł wskutek przedawkowania narkotyków. W 1998 roku gwiazdor związał się z Jennifer Syme. Rok później kobieta spodziewała się dziecka, ale w 8. miesiącu ciąży urodziła martwą dziewczynkę. 

Ta tragedia spowodowała, że związek Keanu z ukochaną rozpadł się. Półtora roku później Jennifer zginęła w wypadku samochodowym.

Keanu Reeves Keanu Reeves Fot. Arkadiusz Wojtasiewicz / Ag

Keanu Reeves w 2010 roku

To jednak nie wszystko. Keanu Reeves opiekował się też swoją chorą na białaczkę siostrą - Kim. Na jej leczenie przeznaczył lwią część majątku. Kiedy stan dziewczyny się pogorszył, aktor był w trakcie zdjęć do "Matrixa".

Keanu Reeves Keanu Reeves Fot. Arkadiusz Wojtasiewicz / Agencja Gazeta

Keanu Reeves w 2008 roku

Keanu Reeves ma na swoim koncie wiele fantastycznych ról. Zagrał nie tylko w kultowej już trylogii "Matrix", ale również w takich głośnych produkcjach, jak: "Constantine", "Adwokat diabła", "Speed: Niebezpieczna prędkość" czy "Dracula". 

W 2019 roku zobaczymy go na wielkim ekranie w filmie "John Wick 3".

AG

Więcej o: