Winona Ryder i Keanu Reeves wspomnieli swoje pierwsze spotkanie. "Od razu wpadł mi w oko ten gość!". Ależ są zawstydzeni!

Winona Ryder i Keanu Reeves wspomnieli swoje pierwsze spotkanie. Okazuje się, że od razu wpadli sobie w oko!

Winona Ryder i Keanu Reeves zagrali razem w filmie "Drakula" z 1992 roku. W jednej ze scen, bohaterowie grani przez Ryder i Reevesa, Mina i Jonathan, biorą w Rumunii ślub. Jak się okazuje, ceremonia mogła mieć moc prawną! Sakramentu małżeństwa udzielił im prawdziwy ksiądz!

Winona Ryder i Keanu Reeves - pierwsze spotkanie

Ta dwójka ponownie zagrała razem na wielkim ekranie. W związku z promocją "Destination Wedding" udzielili wspólnego wywiadu, w którym m.in. wspomnieli swoje pierwsze spotkanie. Towarzyszyły im wtedy ogromne emocje, ponieważ od razu wpadli sobie w oko! Jednak tak bardzo się wstydzili, że nikt nie zrobił pierwszego kroku.

Patrząc na nagranie, na którym z zawstydzeniem wspominają pierwsze spotkanie, widać, że nadal jest między nimi chemia.

Od razu wpadł mi w oko ten gość! - mówiła Winona.
Ja też zwróciłem na ciebie uwagę - dodał Keanu.

A co najbardziej urzekło Keanu w Winonie? Jak przyznał, było to poczucie humoru, inteligencja, piękne serce i dusza i w końcu to, że jest cholernie piękną aktorką! Widzielibyście ich jako parę?

"Destination Wedding" - premiera

Film "Destination Wedding" ma swoją premierę w Stanach Zjednoczonych 24 sierpnia. To historia dwojga zmęczonych życiem, niesympatycznych gości weselnych, między którymi ostatecznie narodzi się wielkie uczucie.

MT

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Tak wyglądała Winona Ryder na gali Złotych Globów 17 lat temu. Teraz wraca. Nie tego się spodziewaliśmy

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.