Winona Ryder i Keanu Reeves są małżeństwem już 26 lat?! Ona się wygadała, a on to potwierdził

Winona Ryder i Keanu Reeves pobrali się 26 lat temu? Wygadała się aktorka, a hollywoodzki gwiazdor to potwierdził.

Winona Ryder i Keanu Reeves są małżeństwem? Taką informację podają dzisiaj media z całego świata. Wszystko za sprawą wyznania aktorki, którym podzieliła się w rozmowie z "Entertainment Weekly".

Winona Ryder i Keanu Reeves są małżeństwem?

Winona i Keanu zagrali razem w filmie "Drakula" z 1992 roku. W jednej ze scen, bohaterowie grani przez Ryder i Reevesa, Mina i Jonathan, biorą w Rumunii ślub. Jak się okazuje, ceremonia mogła mieć moc prawną! Sakramentu małżeństwa udzielił im prawdziwy ksiądz!

Naprawdę pobraliśmy się w "Drakuli". Przysięgam, myślę, że jesteśmy małżeństwem w prawdziwym życiu. W tej scenie Francis Ford Coppola skorzystał z usług prawdziwego rumuńskiego księdza. Ceremonia została przeprowadzona od początku do końca, więc sądzę, że jesteśmy małżeństwem - powiedziała aktorka.

Jakby tego było mało, hollywoodzki gwiazdor także zostawił swój komentarz na ten temat.

Mój Boże, rzeczywiście jesteśmy małżeństwem - czytamy na Vulture.com.

Winona Ryder i Keanu Reeves

Niebawem ta dwójka ponownie zagości na wielkim ekranie. Winona i Keanu zagrali w filmie „Destination Wedding”, którego premiera odbędzie się 24 sierpnia tego roku. Ci, którzy pójdą do kina, poznają historię dwojga zmęczonych życiem, niesympatycznych gości weselnych, między którymi ostatecznie narodzi się wielkie uczucie.

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KS

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.