Edyta Pazura zrobiła Cezaremu urodzinową niespodziankę. Miał być wieczór we dwoje, wyszła impreza w amerykańskim stylu. "Przeżyłem sen na jawie"

Edyta Pazura wyprawiła swojemu mężowi imprezę-niespodziankę z okazji jego 57. urodzin. Aktor niczego się nie spodziewał. Jego reakcja? Bezcenna.
Zobacz wideo

Cezary Pazura 13 czerwca skończył 57 lat. Edyta Pazura postanowiła zaskoczyć swojego męża i zorganizowała mu spontaniczną imprezę, która była dla niego wielkim zaskoczeniem. Jak się okazuje, aktor o czymś takim marzył od dawna, ponieważ jest fanem amerykańskich garden party.

Edyta Pazura zaskoczyła męża

Żona Czarka stwierdziła, że w tym roku jego urodziny muszą być wyjątkowe. Dlatego zamiast spędzić wieczór we dwoje, zaprosiła aż 40 osób, które są bliskie aktorowi. Wszyscy czekali na solenizanta w ogrodzie, a on nic o tym nie wiedział. Kiedy wyszedł z ukochaną na taras, zobaczył tłum ludzi i usłyszał głośne "Sto lat".

Udało się. Miał być wieczór we dwoje, a tutaj na ogrodzie 40 osób. Wszystko przygotowane w 40 min. Kochanie @czarekpazura spełnił się Twój amerykański sen. Wszystkiego najlepszego Kochanie #happy #suprise - napisała Edyta.
 

Szczęśliwy Cezary na Instagramie podziękował żonie i wyznał, że przeżył sen na jawie!

Cezary PazuraCezary Pazura screen Instagram/edyta_pazura

Internauci w komentarzach piszą, że są pod wrażeniem kreatywności Edyty Pazury.

Mega, ale super! Wszystkiego dobrego, Panie Czarku! Pani Edyto. Świetny pomysł
To się nazywa mieć superżonę! Edyta, jesteś najlepsza. Stówka dla męża.
Wszystkiego najlepszego dla Pana Czarka, a dla Pani Edytki BRAWO za niespodziankę. Kiedyś też taką miałam, to wiem, co to za emocje - czytamy.

Gratulujemy Edycie pomysłowości, a Cezaremu składamy najlepsze życzenia.

JP