Katarzyna Skrzynecka pokazała zdjęcie ze ślubu. To już 10 lat temu! Jak wtedy wyglądała? Możecie się zdziwić

Katarzyna Skrzynecka obchodzi 10. rocznicę ślubu z Marcinem Łopuckim. Z tej okazji pokazała zdjęcie sprzed 10. lat, na którym widać nowożeńców. To najlepsze "ten years challange", jakie widzieliśmy.

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki są małżeństwem od 10 lat. Ślub w greckich klimatach odbył się w 2009 roku, zaś owocem tego zwiazku jest teraz ich córeczka - 7-letnia Alikia Ilia. W kolejną rocznicę ślubu Skrzynecka pokazała zdjęcie z ceremonii, zestawione ze współczesnym.

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki świętują 10. rocznicę ślubu

Ślub Katarzyny Skrzyneckiej i Marcina Łopuckiego w pierwotnych planach miał się odbyć w Grecji. Jednak ze względu na najbliższych para zdecydowała się na Polskę. Tego dnia powstało wiele pamiątkowych zdjęć, zaś jednym z nich Katarzyna Skrzynecka pochwaliła się na Instagramie. Pokazała też niemalże takie samo zdjęcie, tylko robione teraz. Spójrzcie, co się zmieniło:

 

Katarzyna Skrzynecka jest wiecznie młoda, Marcin Łopucki jest dokładnie taki sam, jak tych 10 lat temu, ale coś tu się zmieniło... Oczywiście, rodzina powiększyła się o uroczą córkę. Alikia Ilia ma już ponad 7 lat i właśnie dwa dni temu skończyła rok szkolny.

Fani pary są zgodni - wszyscy są "dalej piękni i młodzi":

10 lat a Pani wciąż tak samo piękna, gratuluję rocznicy i życzę dalszych lat w szczęściu i miłości
Piękni i dalej młodzi dziewczynka laleczka
Nic się pani nie zmieniła!

Katarzyna Skrzynecka o ślubie kościelnym

10. rocznica ślubu Katarzyny Skrzyneckiej i Marcina Łopuckiego minęła, zaś media przypomniały sobie, jak prezenterka opowiadała o planach, związanych z rocznicą. Po mniej więcej takim czasie od zawarcia związku małżeńskiego para miała też wziąć ślub kościelny. Dlaczego tak się nie stało? Już miesiąc temu Katarzyna Skrzynecka wyjaśniała to w obszernym poście na Instagramie:

Do SZCZĘŚCIA nie brakuje nam absolutnie niczego, ponieważ jesteśmy szczęśliwym Małżeństwem od 10 lat, żyjemy w spełnionej Rodzinie z dwiema ukochanymi córkami
Nie było żadnych "przygotowań od 4 lat" do żadnych kościelnych ślubów, więc nie byłoby na co "się nie wyrobić"
Jeżeli kiedykolwiek w życiu uznamy, że mamy pragnienie przyjęcia szczególnego Błogosławieństwa, to będzie to wyłącznie naszą prywatną sprawą, w kameralnych okolicznościach, w gronie najbliższej Rodziny i żadnych "przygotowań" ani "show windsorskich" nie będzie.

Zatem wszystkie "plotki" o planowanym ślubie kościelnym pary można włożyć... między plotki.

Zobacz wideo