Lady Gaga znów chce odbić zajętego już faceta? Namiętnie pocałowała na scenie trębacza, a ten... ma żonę [WIDEO]

Lady Gaga na koncercie w Las Vegas pocałowała swojego trębacza, Briana Newmana. Na widowni siedziała jego żona.
Zobacz wideo

Lady Gaga w lutym tego roku rozstała się z narzeczonym, Christianem Carino. Zagraniczne media spekulowały, że wokalistka zerwała zaręczyny, ponieważ poczuła coś do Bradleya Coopera. Mimo że żadne z nich nigdy nie potwierdziło, że jest między nimi więcej niż przyjaźń, to fani filmu "Narodziny gwiazdy" byli pewni, że aktor i wokalistka prędzej czy później zostaną parą. Atmosferę o ich rzekomym romansie podgrzał fakt, że Bradley i Irina rozstali się, a modelka została przyłapana przez paparazzi, jak wynosi się z walizką.

ZOBACZ TEŻ: Irina Shayk wyprowadziła się od Coopera. Zdjęcia z walizkami to dowód ostateczny. "People": Podzielą się opieką nad córką

Na razie jednak nie wygląda na to, by więź wokalistki z Bradleyem Cooperem uległa jeszcze większemu zacieśnieniu niż dotychczas. Wygląda wręcz na to, że Gaga ostentacyjnie podrywa innych... zajętych, co oburzyło jej fanów. 

Lady Gaga pocałowała Briana Newmana

Lady Gadze najwyraźniej brakuje kontaktów damsko-męskich. Podczas jednego z jej ostatnich koncertów w Las Vegas zdecydowała się na dość kontrowersyjny krok. Na scenie pocałowała w usta swojego trębacza, Briana Newmana. Być może dała się ponieść słowom utworu "So, darling, kiss me". Jednak owy przystojniak jest... żonaty. A na widowni siedziała jego żona, Angie Pontani.

 

Fani skrytykowali ją za ten gest w mediach społecznościowych. Wielu uważa, że Gaga przekroczyła granicę. W porządku, na obronę gwiazdy wpływa fakt, że Lady G i Brian Newman przyjaźnią się od wielu lat. Ale jedno jest pewne. Ten pocałunek nie wyglądał na "przyjacielski". A wy co o tym myślicie? Wybaczyłybyście taki "incydent" mężowi i "przyjaciółce"?

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>