Bradley imprezuje po rozstaniu z Iriną, a ona chwali się zmysłową sesją. Jej zdjęcie polubił... były narzeczony Gagi

Irina Shayk i Bardley Cooper nie są już razem. O powodach rozstania spekuluje się do teraz, a wśród nich wymienia się Lady Gagę, a właściwie jej rzekomy romans z aktorem. Okazuje się, że Irina ma obecnie kontakt z byłym narzeczonym wokalistki. Tymczasem Bradley imprezuje.

Plotki o rozstaniu Iriny Shayk i Bradleya Coopera przybierały na sile już od kilku miesięcy. Wszystko przez jeden film - "Narodziny gwiazdy", w którym zagrała Lady Gaga. Wokalistka i aktor odgrywali bardzo zmysłowe sceny, które ochoczo prezentowali też podczas wspólnych występów. Choć o rozstaniu Iriny i Bradleya spekulowano non stop, to jednak długo te domysły nie znajdywały potwierdzenia w rzeczywistości. Aż do teraz. Irina wyprowadziła się od Bradleya, a ich związek to już przeszłość. Modelka przebywa obecnie na Islandii, skąd publikuje zmysłowe zdjęcia. A kto je "lajkuje"? Tysiące fanów, a w tym były narzeczony Lady Gagi!

Zobacz wideo

Były narzeczony Lady Gagi zainteresował się Iriną Shayk

Christian Carino, agent modelek, był narzeczonym Gagi do lutego tego roku. Czyżby wpływ na ich rozstanie także miał film "Narodziny gwiazdy"? Bardzo możliwe, ale teraz Christiano postanowił wesprzeć Irinę po zerwaniu z Bradleyem w dość nietypowy sposób. Gdy ona opublikowała na Instagramie piękne zdjęcie, na którym pozuje na tle skał, on je polubił. Co więcej, zaczął ją także obserwować. 

 

Jej reakcja? Irina zrobiła to samo. Pewnie zastanawiacie się, co słychać u Bradleya. Spieszymy z odpowiedzią. Otóż aktor bawił się niedawno z przyjaciółmi w Hollywood. Nie wyglądał na zbyt szczęśliwego, a jego stylizacja świadczy o tym, że postawił tego wieczoru na totalny luz. Wystający spod zbyt małej kurtki T-shirt i sportowe buty - tym razem elegancji zabrakło. 

Bradley CooperBradley Cooper SPOT / BACKGRID / BACKGRID

DH