Bradley imprezuje po rozstaniu z Iriną, a ona chwali się zmysłową sesją. Jej zdjęcie polubił... były narzeczony Gagi

Irina Shayk i Bardley Cooper nie są już razem. O powodach rozstania spekuluje się do teraz, a wśród nich wymienia się Lady Gagę, a właściwie jej rzekomy romans z aktorem. Okazuje się, że Irina ma obecnie kontakt z byłym narzeczonym wokalistki. Tymczasem Bradley imprezuje.

Plotki o rozstaniu Iriny Shayk i Bradleya Coopera przybierały na sile już od kilku miesięcy. Wszystko przez jeden film - "Narodziny gwiazdy", w którym zagrała Lady Gaga. Wokalistka i aktor odgrywali bardzo zmysłowe sceny, które ochoczo prezentowali też podczas wspólnych występów. Choć o rozstaniu Iriny i Bradleya spekulowano non stop, to jednak długo te domysły nie znajdywały potwierdzenia w rzeczywistości. Aż do teraz. Irina wyprowadziła się od Bradleya, a ich związek to już przeszłość. Modelka przebywa obecnie na Islandii, skąd publikuje zmysłowe zdjęcia. A kto je "lajkuje"? Tysiące fanów, a w tym były narzeczony Lady Gagi!

Zobacz wideo

Były narzeczony Lady Gagi zainteresował się Iriną Shayk

Christian Carino, agent modelek, był narzeczonym Gagi do lutego tego roku. Czyżby wpływ na ich rozstanie także miał film "Narodziny gwiazdy"? Bardzo możliwe, ale teraz Christiano postanowił wesprzeć Irinę po zerwaniu z Bradleyem w dość nietypowy sposób. Gdy ona opublikowała na Instagramie piękne zdjęcie, na którym pozuje na tle skał, on je polubił. Co więcej, zaczął ją także obserwować. 

Jej reakcja? Irina zrobiła to samo. Pewnie zastanawiacie się, co słychać u Bradleya. Spieszymy z odpowiedzią. Otóż aktor bawił się niedawno z przyjaciółmi w Hollywood. Nie wyglądał na zbyt szczęśliwego, a jego stylizacja świadczy o tym, że postawił tego wieczoru na totalny luz. Wystający spod zbyt małej kurtki T-shirt i sportowe buty - tym razem elegancji zabrakło. 

Bradley CooperBradley Cooper SPOT / BACKGRID / BACKGRID

DH

Więcej o:
Komentarze (13)
Bradley imprezuje po rozstaniu z Iriną, a tymczasem ona chwali się zmysłową sesją. Jej zdjęcie w stroju kąpielowym polubił... były narzeczony Gagi
Zaloguj się
 • Gość: Qba

  Oceniono 5 razy 5

  Dlaczego nie piszecie że na otwarcie nowego bisnesu Rodzenkowej nikt nie przyszedl to jest NEWS PS dobrze jej tak !! He he

 • Gość: czirimbolo

  Oceniono 7 razy 5

  szczerze? gówienko mnie to obchodzi

 • AreQ

  Oceniono 3 razy 3

  Takich lasek może mieć w każdy wieczór na pęczki. Młode,młodsze i jeszcze młodsze...przy odrobinie poufności , nawet te niewiele starsze od wieku zagrożonego karą...Ładne,mniej ładne bardzo ładne-jak ktoś był w stanach wie jakie jest parcie na kontakt ze sławnymi lydźmi.U nas powie się o takiej małolacie puszczającej się z 40letnim aktorem-ku...$#cze...w stanach to będzie podziw i chwała.SERIO.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 4 razy 2

  Boże ile będziecie jeszcze o tym pisać milion par na świecie się rozstaje nie oni piersi nie ostatni jeśli chodzi o to czy Bradley zostawił Irine Shayk dla Lady Gagi to jego sprawa może go pociąga Irine jest tylko ładna a Gaga może dać mu co więcej

 • Gość: gość

  Oceniono 3 razy 1

  To jest bluza Yeezy i ona nie jest za mała, tylko tak ma wyglądać..

 • Gość: Jan

  0

  Przez ten sukces życie prywatne jego sromotnie poległo i widać ze sobie nie daje rade !!

 • Gość: Gość

  0

  Może odniósł sukces! ale za to porażkę w życiu prywatnym !!

 • Gość: Gość

  0

  Może jest dobrym aktorem ale on w tym momencie jest nieapetyczny podstarzały stary dziad do tego niechlujnie się ubiera ,on wygląda na ekscentryka ! Dobrze zrobiła tyle upokorzeń!!

 • Gość: Kolega

  Oceniono 4 razy 0

  A kogo to interesuje?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX