Anja Rubik na memoriale Karla Lagerfelda. Obok niej Claudia Schiffer i Carla Bruni. Modelka jako jedyna postawiła na mini

Anja Rubik wzięła udział w uroczystym memoriale "Karl For Ever". Na wydarzeniu oprócz polskiej modelki pojawiły się też Gigi Hadid, Claudia Schiffer czy Carla Bruni.

Wybitny projektant, Karl Lagerfeld, odszedł 19 lutego. Jego śmierć wstrząsnęła światem mody, ale mimo to jedno jest pewne - pamięć o słynnym artyście nigdy nie zginie. Właśnie dlatego minionego wieczoru zorganizowano na jego cześć memoriał „Karl For Ever”. Uroczystość odbyła się w paryskiej hali Grand Palais, gdzie od 2015 roku regularnie odbywały się pokazy mody Chanel. Wśród zaproszonych osobistości nie zabrakło polskiego akcentu, a konkretnie Anji Rubik

Zobacz wideo

Anja Rubik na memoriale Karla Lagerfelda

Podczas memoriału pamięć o zmarłym projektancie uczciło ponad 2 500 gości, osób z najbliższego otoczenia Karla Lagerfelda. Właśnie dlatego na wydarzeniu pojawiła się Anja Rubik, która tego dnia postawiła na klasyczną, stonowaną stylizację. Uroczystość swoją obecnością zaszczyciły także inne gwiazdy światowego formatu. Były to między innymi: Claudia Schiffer, Carla Bruni, Gigi Hadid, Brigitte Macron oraz Gigi Hadid. 

W ich stylizacjach dominowała głównie czerń, co jest zrozumiałe z racji na smutną okoliczność wydarzenia. Czy Anja ponownie przyćmiła inne gwiazdy? Zajrzyjcie do galerii zdjęć i oceńcie sami. 

DH

Więcej o: