Joanna Kulig pracuje na planie nowego serialu Netfliksa. Za jeden dzień zdjęciowy zgarnie sumę, o której polscy aktorzy mogą tylko pomarzyć

Joanna Kulig została jedną z głównych gwiazd najnowszej produkcji Netfliksa. Polska aktorka wystąpi w serialu "The Eddy". Jak dowiedział się "Super Express", za dzień zdjęciowy Joasia zgarnie blisko 100 tysięcy złotych.

Właśnie ruszyły zdjęcia do nowego serialu Netlifksa pt."The Eddy", w którym polska aktorka zagra główną rolę kobiecą. Joanna Kulig wcieli się w postać Mai, piosenkarki, która na co dzień mierzy się z uzależnieniem od alkoholu. Serial kręcony jest we Francji, a za reżyserię odpowiada Damien Chazelle znany z musicalu "La La Land". Joasia jest już w Paryżu, gdzie przygotowuje się do roli. Jak dowiedział się "Super Express", aktorka za jeden dzień zdjęciowy zarobi 25 tys. dol., czyli prawie 100 tys. zł.

Zobacz wideo

Joanna Kulig w nowym serialu Netfliksa. Zarobi fortunę!

Słowo fortuna jest w tym przypadku uzasadnione. Jeden dzień to 100 tys. zł. Sporo, prawda? Kulig ma także zapewnione wyżywienie, transport oraz opiekę zdrowotną dla siebie i 4-miesięcznego synka, którego zabrała ze sobą do Paryża.

Praca na dwa etaty to niełatwa sprawa. Zdjęcia do "The Eddy" i bycie mamą są wyzwaniem, ale daję radę. Dziękuję za wasze wsparcie i za to, że jesteście - napisała aktorka pod jednym z ostatnich zdjęć na Instagramie. 
 

Dzięki Joasi ponownie rozpiera nas duma. Efektów nowej produkcji Netfliksa już nie możemy się doczekać.

DH