Córka Ewy Gawryluk i Waldemara Błaszczyka ma nietypowe i "krwawe" hobby. "Nie mam pojęcia, skąd jej się to wzięło"

Córka Ewy Gawryluk i Waldemara Błaszczyka - Maria - bardziej znana jest na Instagramie pod pseudonimem Bloody Mary. Tam pokazuje efekty swojego nietypowego hobby. To przerażające makijaże, które śmiało mogłyby zostać użyte w horrorze.

Maria Błaszczyk, córka aktorów Ewy Gawryluk i Waldemara Błaszczyka - ma odrobinę inne hobby, niż znaczna część dzieci sławnych rodziców. Nie jest "influencerką" czy "szafiarką", ale uzdolnioną makijażystką. I to nie byle jaką - jej makijaże to charakteryzacje gotowe do wykorzystania w krwawych horrorach.

Córka Ewy Gawryluk i Waldemara Błaszczyka ma nietypowe hobby

Ojciec 19-latki - Waldemar Błaszczyk - zdradził nieco planów córki we wtorkowym "Dzień dobry TVN". Okazuje się, że nastolatka jest świeżo po maturze, ale nie pójdzie w ślady rodziców. Ci doradzali jej nawet studia, na których nauczyłaby się profesjonalnej charakteryzacji filmowej i mogła wykorzystać swój talent w prawdziwych produkcjach za granicą. Dziewczyna jednak zdecydowała, że nie wybierze tej ścieżki - woli, aby krwawa charakteryzacja pozostała jej hobby, które sprawia przyjemność, zamiast zamienić się w obowiązek i pracę.

Namawialiśmy ją kilka razy, żeby wyjechała za granicę i tam się uczyła tej charakteryzacji dalej, ale ona mówi, że nie chce, bo robi to teraz z przyjemnością - mówił Waldemar Błaszczyk. - Nie chce być aktorką - na szczęście. Ten zawód daje wiele radości, ale też czasami wiele frustracji i smutku. Nie namawialiśmy jej do tego, żeby ten zawód uprawiała, ale też nie mówiliśmy, żeby nie uprawiała. Myślała o kryminologii czy kryminalistyce, zastanawia się jeszcze.

Maria Błaszczyk co jakiś czas dodaje jeszcze na Instagramie swoje nowe charakteryzacje. Mrożą one krew w żyłach i aż szkoda, że dziewczyna nie ma zamiaru kontynuować tej pasji. Z chęcią zobaczylibyśmy jej pracę w filmach (gdybyśmy takie oglądali i lubili). Zazdrościmy talentu!

Więcej o:
Komentarze (35)
Córka Ewy Gawryluk i Waldemara Błaszczyka ma nietypowe i "krwawe" hobby. "Nie mam pojęcia, skąd jej się to wzięło"
Zaloguj się
 • Gość: M

  Oceniono 34 razy 34

  No I super mega utalentowana dziewczyna

 • redcarius

  Oceniono 32 razy 30

  Jest naprawdę dobra.

 • Gość: fakt

  Oceniono 25 razy 25

  gratuluje rodzicom rozsadku, to jej zycie , jej wybory, chocby nietrafione i tak bedziecie ja kochac bez wypaczania charakteru, co zdarza sie wielu celebrytom, zwłaszcza tych od kopania

 • Gość: Gosc

  Oceniono 25 razy 21

  Super, świetna robota

 • Gość: Stefcia

  Oceniono 18 razy 18

  Można się przestraszyć,ma dziewczyna talent ,dobrze że nie idzie na studia w tym kierunku bo faktycznie tak jest ,że tylko to się robi dobrze co się lubi robić.Gratulacje dla Panienki

 • 4jaco

  Oceniono 15 razy 15

  Artystka! Super!

 • Gość: Kin

  Oceniono 13 razy 13

  Talent

 • Gość: Oko

  Oceniono 13 razy 13

  Długo nie było nic tak fajnego na plotku

 • peryskopowy liopleurodon

  Oceniono 12 razy 8

  I pomyśleć że wystarczyła jedna jedyna 15sto minutowa rozmowa z Terleckim żeby ześwirować i zacząć się malować się na jego podobieństwo

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX