Wielki Test o podatkach. Wśród gości Ewa Gawryluk. Sorry, ale jak tu się skupić na liczeniu, gdy ona przyszła W TYM?!

Ewa Gawryluk i jej mąż Waldemar Błaszczyk wzięli udział w Wielkim Teście o podatkach. Ale kto by tam myślał o liczbach w towarzystwie TAKIEJ kobiety...

Ewa Gawryluk pojawiła się w poniedziałek w studiu TVP na nagraniach Wielkiego testu o podatkach. Skupić się jednak na temacie spotkania nie było łatwo. Aktorka skutecznie dekoncentrowała zebranych gości swoim wyglądem.

Niby nic - krótka (ale dość skromna) sukienka, kolorowe sandałki na obcasie, delikatna biżuteria. Jednak w połączeniu z seksownym makijażem i świetną (naprawdę świetną) figurą gwiazdy wyszła z tego jedna z jej najbardziej efektownych stylizacji na przestrzeni ostatnich lat . I popatrzcie tylko na jej rewelacyjne nogi. My nie możemy przestać się zachwycać!

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Okazuje się także, że Gawryluk nie potrzebuje wydawać mnóstwa pieniędzy, by zachwycać. Sukienka marki Caha kosztowała bowiem zaledwie... 180 zł . Można? :D

Nie tylko my z zachwytem patrzyliśmy na piękną aktorkę. Towarzyszył jej bowiem mąż i jak zauważyli internauci na Instagramie, widać, że wciąż są w sobie bardzo zakochani.

Piękni... Uśmiechnięci... Szczęśliwi :-) Pozdrowienia
Piękna para i to od lat, podziwiam <3
 
Zobacz wideo

AB

Więcej o: