Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko zmienią córce imię. "Nikt tak do niej nie mówi". Już szykują odpowiednie papiery

Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko podjęli decyzję o zmianie imienia swojej córce. Dziewczynka, choć nazywa się Laura, to wszyscy zwracają się do niej Lara. I właśnie ta forma niedługo będzie oficjalna.

3,5 roku temu na świecie pojawiło się trzecie dziecko Piotra i Karoliny Kraśków. Ich synowie - Konstanty i Aleksander - doczekali się siostry, która otrzymała imię Laura. Jednak nikt z jej bliskich nie zwraca się do niej w ten sposób. Dlatego jej rodzice chcą wystąpić o to, żeby oficjalnie nazywała się Lara.

Zobacz wideo

Piotr Kraśko zmieni córce imię

Jak zdradził w rozmowie z "Faktem" przyjaciel rodziny, nawet 3-latka nie lubi swojego prawdziwego imienia. Denerwuje się też, kiedy słyszy zdrobnienia:

Przyjęło się jednak, że cała rodzina praktycznie od narodzin mówi do niej Lara. Zresztą ona sama też tak o sobie mówi i nie lubi, gdy ktoś się do niej zwraca per Laurka - wyznał.

Te doniesienia potwierdziła w rozmowie z tabloidem Karolina Ferenstein-Kraśko. Zapowiedziała, że już przygotowują odpowiednie dokumenty.

To faktycznie dla nas jest Lara. Teraz trzeba tylko zająć się złożeniem odpowiednich dokumentów - powiedziała w rozmowie z "Faktem".

Nie jest to pierwszy taki przypadek w polskim show-biznesie, kiedy ktoś wystąpił o zmianę swojego imienia. Na początku roku zdecydowała się na to Martyna Wojciechowska, która tak naprawdę w papierach widniała jako Marta. Przyznała, że gdy odebrała dowód z nowymi danymi, poczuła prawdziwą ulgę. Drugim takim przykładem jest Maja Frykowska, wcześniej znana jako Agnieszka. Gwiazda "Big Brothera" chciała zerwać ze swoim kontrowersyjnym wizerunkiem i dawnym życiem.

AW

Więcej o: