Ferenstein-Kraśko bez makijażu. "Zmarnowana, stara twarz. Wiek czy alkohol?". Zareagowała i uderzyła w internautkę

Karolina Ferenstein-Kraśko dodała zdjęcie, które zrobił jej syn. Pozuje na nim bez makijażu. Jedna z internautek doczepiła się do jej twarzy i wywoła niezbyt przyjemną dyskusję.

Karolina Ferenstein-Kraśko pochwaliła się na Instagramie zdjęciem, które zrobił jej syn, Konstanty. Jedna z internautek zarzuciła jej, że ma zmarnowaną twarz. Zadała przy tym żenujące pytanie.

Karolina Ferenstein-Kraśko zaatakowana

Zmarnowana, stara twarz. Wiek czy alkohol? - napisała.
 

Jej komentarz nie został zignorowany. Ferenstein-Kraśko odpowiedziała, że to normalne, że ma zmarszczki. Poza tym przebywa na wakacjach (na Malediwach), gdzie jej twarz wystawiona jest na słońce i ma kontakt ze słoną wodą.

Mam 41 lat i w tym wieku ma się zmarszczki. Po wielu godzinach na słońcu i w słonej wodzie się uwydatniają. Ja nie mam z tym problemu - w przeciwieństwie do Pani... - odpowiedziała.

Zobacz też:  Piotr Kraśko z rodziną pojechał na egzotyczne wakacje. Rajskie plaże, lazurowa woda, a dzieci uczą się nurkować

W obronie celebrytki stanęli inni użytkownicy Instagrama. Zapewniali ją, że ich zdaniem jest piękną kobietą i pisali, żeby nie przejmowała się komentarzem osoby, która "wypisuje brednie przesiąknięte jadem". Zwracali się także bezpośrednio do hejterki.

Pani Karolino, wiem że jest pani piękną i mądrą kobietą. Komuś takiemu jak tamta pani można tylko współczuć. Pozdrawiam! - czytamy w komentarzach.
Ależ pani musi być nieszczęśliwa, współczuję.
Jakie dno pani sobą reprezentuje, wypisując te brednie przesiąknięte jadem. Musi pani być bardzo nieszczęśliwą osobą. Pozostaje współczuć - piszą.

Rzeczywiście, hejterka wykazała się bardzo niewielką kulturą osobistą. Takie idiotyczne komentarze powinna zachować dla siebie, prawda?

AW

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o: