Piotr Kraśko z rodziną pojechał na egzotyczne wakacje. Rajskie plaże, lazurowa woda, a dzieci uczą się nurkować

Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko zorganizowali dzieciom wakacje marzeń. Cała rodzina nurkuje w oceanie, ogląda rafę koralową i pływa z żółwiami. Oglądamy zdjęcia, które wrzucają i szczerze zazdrościmy.

Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko cale wakacje siedzieli z dzieciakami z Gałkowie, gdzie żona dziennikarza prowadzi stadninę. Teraz jednak wybrali się z nimi na Malediwy. Oboje pokazują atrakcje, które tam na nich czekały i jedno jest pewne: nie nudzą się wcale. Dzieci uczą się z mamą nawet nurkować!

Piotr Kraśko z rodziną na wakacjach

Piotr Kraśko, Karolina Ferenstein-Kraśko i ich dzieci swoje wczasy spędzają na Malediwach. Jak napisała sama pani Karolina w jednym z komentarzy pod zdjęciem męża, to ważne, bo w ten sposób pociechy poznają nowe miejsca:

Prawie całe wakacje byliśmy w Gałkowie, teraz na koniec trzeba było dzieciom świat pokazać!!!

Mamy nieodparte wrażenie, że już same wakacje w stadninie mamy są atrakcją, do której mało dzieci ma dostęp. Ale pociechom Piotra Kraśki niewątpliwie zazdrościmy, że rodzice postanowili w trakcie wakacji nauczyć je nurkowania. I to w tak pięknym miejscu jak Malediwy.

Nurkowanie to jeden z ulubionych sportów Karoliny Ferenstein-Kraśko. Jak sama pisze, bardzo się cieszy, że teraz może swoją pasją podzielić się z dziećmi, które szybko podłapały bakcyla:

Myślę, że tę niesamowitą przygodę zapamiętają na całe życie!!! Jeśli nie jeżdżę konno, to nurkuję, mój sport nr 2 to zrozumienie praw natury, niesamowitego żywiołu, który kryje się pod powierzchnią oceanu, fascynuje mnie porównywalnie jak galop czy skoki przez przeszkody. Zawsze marzyłam, żeby przekazać to dzieciom!!! Wreszcie się udało

W trakcie lekcji nurkowania rodzinie udało się spotkać kilka koników morskich, żółwia jedzącego śniadanie czy wielkie manty. Nie zapominajmy, że do tego mogli obejrzeć rafy koralowe.

Cała rodzina Kraśków spędza też sporo czasu na urokliwych plażach z białym piaskiem, z których świetnie widać lazurową wodę. Takie wakacje faktycznie można zapamiętać na całe życie.

JAB

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o:
Komentarze (38)
Piotr Kraśko na egzotycznych wakacjach z rodziną. Dzieci uczą się nurkować z mamą
Zaloguj się
 • Gość: miszcz

  Oceniono 21 razy 9

  janusz i grażyna- wersja performance&luxury :) ale i tak grażynka filmuje smarkfonem na sztorc...

 • lisc12

  Oceniono 7 razy 7

  ech, bez lansu nie ma zycia, ale potem niech nie placza ze "my nie mamy prywatnosci". A Malediwy polecam! Tylko nie bierzcie smatfonow, nie warto, jest zbyt pieknie zeby tracic czas na instagram.

 • Gość: Bara bara bara

  Oceniono 17 razy 7

  To z tych wakacji ma później Kras'ko uchodzić w najnowszym tiwiszoł dla plebsu?

 • Gość: Gosc

  Oceniono 11 razy 5

  Czy ta jego zona musi miec zawsze taka dziwna minę

 • america_n_beauty

  Oceniono 13 razy 5

  Jak mogli wyjechać, gdy demokracja w zagrożeniu!

 • Gość: Bożenna

  Oceniono 29 razy 5

  Wypoczynek za ciężko zarobione pieniądze z TVN. Karmią gawiedź obrazkami z luksusowego życia, pokazują jak to im się fajnie żyje, by plebs zarabiający 2 tys. na rękę mógł sobie pomarzyć i miał czego zazdrościć. Pokrasko, banita na wygnaniu z tvp, łatwo przeszedł od ambitnych tematów do bzdet na kanapie w sniadaniowce. No ale ważne, że po tym upadku kasa dalej się zgadza.

 • Gość: Sebol

  Oceniono 3 razy 3

  Spojrzcie na zdjecia kraskowej kilka lat temu.Widac ile pozmieniala w twarzy.Oczy,usta,policzki.No i nowy cyc.A matolki z insta zachwycają sie jaka to ona naturalna.To ma zezol w domu kopie malgosi.

 • Gość: jasio

  Oceniono 3 razy 3

  Niby taki mądry a nie wie co wrzucić do sieci Jak tam są żółwie to ich tam nie powinno być

 • Gość: panda

  Oceniono 3 razy 3

  Skąd wiadomo że żółw jadł śniadanie a nie wczesny obiad?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX