Zofia Wichłacz na festiwalu w Monte Carlo. Jej stylizacja skradła nasze serca. Mimo odkrytego brzucha... klasa!

Zofia Wichłacz zagrała w serialu BBC "World on Fire". Teraz pojawiła się na festiwalu telewizyjnym w Monte Carlo, gdzie promowała produkcję.
Zobacz wideo

Zofia Wichłacz to aktorka młodego pokolenia, której kariera nabiera rozpędu. Po świetnym występie w "Miaście 44" i "Belfrze" na jej koncie regularnie pojawiają się kolejne role i to u najlepszych reżyserów. Kilka dni temu aktorka poleciała na festiwal telewizyjny do Monte Carlo, by promować wojenny serial BBC "World on Fire", w którym zagrała u boku Hellen Hunt i Seana Beana.

Zosia Wichłacz na festiwalu telewizyjnym w Monte Carlo

Widać, że gwiazda od filmowego debiutu zmieniła się i to nie tylko fizycznie, ale i pod względem stylu. Najlepszym dowodem na to jest jej wczorajsza stylizacja. Postawiła na niezobowiązujący styl. Letnie spodnie, koszula związana w talii odsłaniająca jej brzuch i żółte sandały. Makijaż i fryzura? Jak najbardziej zasługują na pochwałę. Naturalność to coś, co cenimy ponad wszystko.

"World on Fire" - o czym jest?

Serial "World on Fire" składa się z siedmiu odcinków. Opowiada o pierwszym roku II wojny światowej widzianej oczami obywateli Polski, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Francji i Stanów Zjednoczonych, którzy walczą z codziennością dotkniętą skutkami zbrodni.

W produkcji oprócz Zofii Wichłacz będziemy mogli zobaczyć także Tomasza Kota.

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>

Więcej o: