Dawid Podsiadło zerwał z narzeczoną. I ma już podobno nową dziewczynę. To znana i piękna aktorka

Dawid Podsiadło od lat był związany z tą samą kobietą, Eweliną Cnotą. Para była zaręczona, ślub miał być tylko kwestią czasu. Podobno te plany legły w gruzach, a muzyk ma już nową sympatię.

Dawid Podsiadło w ubiegłym roku ogłosił, że robi sobie przerwę w karierze muzycznej i zniknął z widoku na dłuższy czas. Kilka dni temu wrócił z kapitalną piosenką "Małomiasteczkowy". Teraz chodzą plotki, że także w jego życiu prywatnym zaszła duża rewolucja.

Dawid Podsiadło zerwał zaręczyny

Anonimowe źródło portalu "Pomponik" donosi, że Dawid Podsiadło zakończył związek ze swoją wieloletnią partnerką, Eweliną. Teraz muzyk ponoć umawia się z młodą polską aktorką, którą mogliśmy zobaczyć w filmie ''Miasto 44''. To podobno nikt inny jak Zofia Wichłacz.

Dawid Podsiadło chodzi z Zofią Wichłacz z "Miasta 44". Mam tylko taką informację bez żadnych medialnych dowodów, które mogą ją zilustrować, ale jest na 100 proc. pewna - donosi informator portalu.

Zofia Wichłacz w 2013 i w 2016Zofia Wichłacz w 2013 i w 2016 Fot. Marcin Stępień / Agencja Gazeta/ EN

Myślicie, że ładna z nich para?

Dawid Podsiadło - zmiany w życiu

Dawid Podsiadło znany jest ze spokojnego usposobienia, a media często określają go mianem prawdziwego romantyka. W 2016 roku szeroko pisano, że zaręczył się ze swoją dziewczyną. Eweliną Cnotą. Para była w związku dłuższy czas. Jako że piosenkarz jest wierzący, ślub miał być naturalnym i oczywistym krokiem. Okazuje się, że nie wszystko poszło zgodnie z planem.

W ubiegłym roku piosenkarz ogłosił przecież przerwę, w trakcie której chciał się skupić na swoim życiu prywatnym. W tym czasie przeprowadził niemałą rewolucję na swoich profilach społecznościowych. Z jego Instagrama zniknęły wszystkie wcześniejsze zdjęcia.

Dawid PodsiadłoDawid Podsiadło dylanwishop / Instagram

Teraz można tam zobaczyć tylko materiały związane z najnowszym teledyskiem "Małomiasteczkowy". Zmiany (i to radykalne), jak można mniemać, zaszły też w życiu prywatnym Dawida Podsiadły. 

Pozwoliliśmy sobie zajrzeć jednak na profil narzeczonej Dawida Podsiadły na Facebooku. Ciągle ma tam zdjęcie sprzed 6 lat z piosenkarzem.

Zofia Wichłacz - kim jest? 

Zofia Wichłacz to aktorka, której kariera ciągle nabiera tempa. Urodziła się w 1995 roku w Warszawie. Po świetnym występie w filmie "Miasto 44" można było ją zobaczyć też w innych głośnych produkcjach. Wystąpiła w bardzo popularnym (także poza granicami Polski) serialu ''Belfer''. Zagrała też w tak ważnych filmach jak ''Powidoki'' czy ''Pokot'' Agnieszki Holland.

Za rolę w ''Miasto 44'' dostała w 2015 roku Orła w kategorii "Odkrycie roku" oraz nominację za najlepszą główną rolę kobiecą. W 2014 roku dostała również Złotego Lwa za rolę w tym samym filmie.

JAB

Więcej o:
Komentarze (51)
Dawid Podsiadło zerwał z narzeczoną? I ma już nową dziewczynę - to aktorka
Zaloguj się
  • Gość: erty

    Oceniono 26 razy 18

    jest wierzący (nie wiadomo w co) i dlatego żył z kobietą wiele lat. logiczne.

  • plastikpiokio

    Oceniono 27 razy 13

    a wąsik adolfa kiedy zamieni na wąchale piłsudskiego ?????

  • Gość: Connaisseur

    Oceniono 26 razy 12

    Jeśli dmucha je po katolicku, jak Pięta a nad kopulodromem wisi jakiś święty obrazek to chyba wszystko OK?

  • Gość: wera

    Oceniono 20 razy 10

    no i tak juz jest ciagle i tak samo , trzeba przeciez narobic rozglosu i wylansowac Podsiadle !! przeciez nagral plyte wiec nie moze byc cicho , bedziemy przez najblizsz czas zywic sie tymi bzdurami ufffffffff jak goraco

  • Gość: Gugu

    Oceniono 9 razy 9

    dlaczego tyle ludzi się rozstaje? ...

  • angielski_kochanek

    Oceniono 21 razy 9

    Zawsze się znajdzie taka, którą głowa boli rzadziej... :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX