Ruszył Taniec z gwiazdami! Komentujcie każdy szczegół!

Będziemy na bieżąco oceniać występ każdej pary. 

Producenci programu "Taniec z gwiazdami" w końcu stanęli na wysokości zadania i zaprosili osoby, których nazwiska elektryzują ludzi interesujących się show-biznesem. Gwiazdy są nie tylko w nazwie programu, ale również na parkiecie.

Kilka minut temu zaczął się pierwszy odcinek programu. Redaktorki Ciacha.net prowadzą relację na żywo . Z kolei chłopcy z Widelca znaleźli swój oryginalny sposób na przetrwanie jednego odcinka "Tańca z gwiazdami".

Komentujcie wszystko na forum Plotka.

Wyniki końcowe ( bez Jędrzejczak): 

22:15 Noty jurorów pokryły się z głosami publiczności. Natasza była pierwsza, Mucha druga.

22:04 Iwona mówi, że warto było czekać na ten występ. Natasza pokazała co potrafi. Dostali 38 punktów. Najwięcej ze wszystkich. Dzisiaj nikt nie odpada. W głosowaniu jurorów Natasza zajmuje pierwsze miejsce, a Mucha drugie. Zaskoczeni?

22:01 Ostatnia uczestniczka. Faworytka Natasza Urbańska. Będą najwyższe noty?

21:58 Mucha! Śpiewać nie potrafi. Zobaczymy jak idzie z tańczeniem. Idzie jej dobrze. Obyło się bez wygłupów. Jurorzy zachwyceni. Nawet Natalia Lesz biła jej brawo. Iwona dała jej ósemkę!

21: 45 Kościkiewicz tańczy. Partneruje mu Agnieszka Pomorska. Była Kudelskiego. Kręciła też z Dariuszem Michalczewskim. Żona Kościkiewicza powinna na nią uważać.

21: 43 Urbaś prawie wybił oka koleżance, ale ogólnie dał radę.

21:28 Na oficjalnej stronie programu znaleźliśmy cząstkowe wyniki głosowania. Prowadzi Otylia. Ma 35% głosów publiczności!

21: 21 Tańczy, śpiewa i wykonuje seksowne figury. Galiński chwali Rosati. On zawsze chwali córki polityków. Rosati pozytywnie nas zaskoczyła, choć Radka Majdana nie pobiła.

21: 18 Tańczy Weronika Rosati! Co na to tato?

21: 14 Wyprostowane włosy, frak. Facet z klasą. Pięknie poprowadził partnerkę. Plotek wróży im wielką miłość.

21:10 Radek Majdan!!! Ciekawe czy Doda siedzi przed telewizorem?

21:05 Tańczy Michał. Bardziej znany we Francji niż w Polsce. Ma chłopak poczucie rytmu.

20:58 Zatańczyła Wolszczak. Było lekko, miło i przyjemnie. Jurorzy też są zadowoleni. Gwiazda TVN-u musi dostać wysokie noty.

20: 43 Galiński poprosił Gąsowskiego, żeby odsłonił mu Igę. Wybaczył jej fakt, że tańczyła bez rytmu.

20:42 Iga tańczy, biust też tańczy. Idzie jej średnio. Jest sztywna.

20:36 Tańczy Chajzer, a my myślimy o proszku do prania. Iwona go pochwaliła. Za co? Za frak.

20: 32 Piotr Zelt zaprezentował taniec chodzony. Przyczyniły się do tego obcisłe spodnie, które uwierały go tu i tam. Niech wraca na lód.

20:20 Za nami taniec pierwszej pary. Otylia Jędrzejczak zaprezentowała walca angielskiego. Obawialiśmy się, że podzieli los Kasi Tusk i otrzyma tytuł królewny z drewna. Tak się nie stało. Otylia nie zachwyciła jurorów, ale szczęśliwie dopłynęła do brzegu, gdzie czekała na nią opalona Kasia.

Pary, które zatańczą w dzisiejszym odcinku:

Otylia Jędrzejczak i Sławomir Turski Piotr Zelt i Anna Głogowska Zygmunt Chajzer i Blanka Winiarska Iga Wyrwał i Łukasz Czarnecki Grażyna Wolszczak i Cezary Olszewski Michał Kwiatkowski i Janja Lesar Radosław Majdan i Izabela Janachowska Weronika Rosati i Krzysztof Hulboj Marcin Urbaś i Katarzyna Krupa Marek Kościkiewicz i Agnieszka Pomorska Anna Mucha i Rafał Maserak Natasza Urbańska i Jan Kliment

Zobacz również:

10 powodów, dla których powinnaś śledzić Ciachową relację na żywo z Tańca z Gwiazdami 

Więcej o: