"Przyjaciele". Aniston, LeBlanc, Cox, Kudrow i Schwimmer wydali oświadczenie po śmierci Perry'ego. "Byliśmy rodziną"

Obsada "Przyjaciół" pożegnała zmarłego Mattew Perry'ego. Aktorzy, którzy wcielali się w głównych bohaterów, wydali zbiorcze oświadczenie. Nie ukrywają, że są wstrząśnięci.

Matthew Perry zmarł 28 października. Ciało znaleziono w jacuzzi, na terenie posiadłości aktora w Los Angeles. Według wstępnych ustaleń do tragedii nie przyczyniły się osoby trzecie, ale do tej pory są badane okoliczności i jest prowadzona sekcja zwłok. Śmierć serialowego Chandlera Binga wstrząsnęła gwiazdami, pożegnała go m.in. Gwyneh Paltrow, z którą romansował w przeszłości. Długo milczeli aktorzy, którzy wcielali się w role głównych bohaterów. Teraz Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, David Schwimmer i Matt LeBlanc wydali wspólnie oświadczenie.

Zobacz wideo Ich przyjaźń przeniosła się poza plan

"Przyjaciele" pożegnali Matthew Perry'ego

"Jesteśmy zdruzgotani stratą. Byliśmy czymś więcej niż członkami obsady. Byliśmy rodziną. Jest tak wiele do powiedzenia, ale teraz poświęcimy czas na smutek i przepracowanie tej straty. Z czasem powiemy więcej, kiedy tylko będziemy w stanie" - czytamy w piśmie, które przekazali BBC. W dalszej części aktorzy wyznali, że "ich myśli są z rodziną Matthew i wszystkimi na całym świecie, którzy go kochali".

Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, David Schwimmer i Matt LeBlanc poznali się na planie "Przyjaciół". Serial emitowany był od 1994 roku. Produkcja stała się kultowa i zyskała fanów na całym świecie, którzy do dziś wracają do odcinków. Po śmierci Matthew Perry'ego wiele osób inaczej spojrzy na niektóre ze scen, o czym pisaliśmy TUTAJ. Głównych bohaterów połączyła prawdziwa przyjaźń, którą kontynuowali także po zakończeniu nagrań (ostatni odcinek pokazano w 2004 roku).

Matthew Perry nie żyje

Matthew Perry miał 54 lata. Od lat zmagał się z problemami, był uzależniony od narkotyków i tabletek uspokajających (według doniesień policji, znaleziono ich znaczną ilość w jego domu). Media dotarły też do osób, które uczestniczyły w ostatnich godzinach życia aktora. Mężczyzna uprawiał wcześniej sport, był nieco słabszy niż w poprzednich dniach. Krążą także informacje o tym, że asystent wykonał po śmierci Perry'ego telefon do bliskich i do tajemniczej kobiety.Matthew nigdy nie założył rodziny, ale zawsze o tym marzył. Zobacz też: Matthew Perry nie założył rodziny. Co stanie się z jego majątkiem?

Matthew Perry nie żyjeMatthew Perry nie żyje Screen 'Przyjaciele', D. Crane, M. Kauffman, Warner Bros. Television 1994-2004.

Matthew Perry w serialu 'Przyjaciele'Matthew Perry w serialu 'Przyjaciele' Screen 'Przyjaciele', D. Crane, M. Kauffman, Warner Bros. Television 1994-2004.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.