Gwyneth Paltrow ze wzruszeniem żegna Matthew Perry'ego. Wspomina o ich romansie

Gwyneth Paltrow w ostatnim wpisie wspomniała zmarłego Matthew Perry'ego. Gwiazda opowiedziała o relacji z aktorem, która zaczęła się w czasach ich młodości.

Matthew Perry odszedł 28 października 2023 roku w swoim domu w Los Angeles. Chandler Bing z serialu "Przyjaciele" miał 54 lata. Na razie nie podano dokładnej przyczyny śmierci. Wiadomo, że w posiadłości aktora znaleziono leki o działaniu narkotycznym, o czym wspominaliśmy tutaj. Bliscy aktora są pogrążeni w żałobie. Perry'ego wspominają w mediach wielkie gwiazdy, które miały okazję go poznać. Do tej grupy należy Gwyneth Paltrow. Aktorka opowiedziała o zażyłej relacji z gwiazdorem.

Zobacz wideo Nowa odsłona "Przyjaciół". Oto zwiastun

Gwyneth Paltrow mówi o relacji z Perrym. Spędziła z nim romantyczne chwile

"Spotkałam Matthew Perry'ego w 1993 roku na Willamstown Theater Festival w Massachusetts. Oboje byliśmy tam przez większość tego lata. Graliśmy w sztukach teatralnych. Był bardzo zabawny, słodki, przebywanie z nim było czystą przyjemnością. Wyjechaliśmy pewnego razu, aby popływać w rzece. Wypiliśmy kilka piw w uniwersyteckim barze. Całowaliśmy się w wysokiej trawie, na polu. To było magiczne lato" - zaczęła aktorka na Instagramie. Aktorzy poznali się tuż przed rozpoczęciem karier w mediach.

On już nagrał wtedy pilota do "Przyjaciół", ale był jeszcze przed emisją. Siedział jak na szpilkach. Wierzył, że jego szansa na wielką karierę jest tuż za rogiem. Tak było. Byliśmy później jeszcze przez chwilę przyjaciółmi, ale nasze drogi wkrótce się rozeszły. Byłam szczęśliwa, gdy widziałam, co udało mu się zrobić. Jest mi dzisiaj straszliwie przykro, jak i wielu z was. Mam nadzieję, że Matthew nareszcie zaznał spokoju. Naprawdę mam taką nadzieję - wyznała Paltrow.

Gwyneth PaltrowGwyneth Paltrow Gwyneth Paltrow romansowała w młodości z Matthew Perrym. 'Przebywanie z nim było czystą przyjemnością', https://www.instagram.com/gwynethpaltrow/

Matthew Perry poruszył temat śmierci w swojej książce

Aktor w wywiadzie dla "People" wspomniał o swojej biografii. Był wówczas tuż przed jej publikacją. - Mówię w książce, że gdybym umarł, ludzie byliby zszokowani, ale nie zaskoczeni. Mam więc nadzieję, że za pośrednictwem tej książki zrozumieją, że ta choroba atakuje wszystkich. Nie ma znaczenia, czy odnosisz sukcesy, czy nie. Choroby to nie obchodzi. Chciałem porozmawiać o wzlotach i upadkach, ponieważ ludzie cierpią - mówił wówczas Perry, nawiązując do swojego uzależnienia od leków oraz alkoholu. Po zdjęcia dotyczące tematu zapraszamy do galerii.

Matthew PerryMatthew Perry Gwyneth Paltrow romansowała w młodości z Matthew Perrym. 'Przebywanie z nim było czystą przyjemnością', https://www.youtube.com/watch?v=vrZsyBhmMro

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.