Baron romansował z Aleksandrą Szwed, a Weronika Rosati z Tede. Oto zapomniane związki gwiazd

Gwiazdy show-biznesu często mają na swoim koncie liczne związki. Niektóre z nich były przelotnymi romansami, inne miały skończyć się na ślubnym kobiercu, lecz mimo to się rozpadły. Przypominamy relacje, które kiedyś królowały na pierwszych stronach gazet, a dziś są już nieco zapomniane.

Nie wszyscy pamiętają te gorące związki, lecz lata temu były one głównym powodem do plotek w polskim show-biznesie. O niektórych z nich gwiazdy wolałyby zapomnieć, inne zakończyły się "darciem kotów" w kolorowej prasie. A jak wiadomo, w niej nigdy nic nie ginie.

Zobacz wideo Oni kiedyś byli razem. Zapomniane związki show-biznesu

Baron i Aleksandra Szwed

Choć media żyły ostatnio narodzinami drugiego syna Aleksandry Szwed, która od kilku lat jest szczęśliwą mężatką, warto przypomnieć, że była niegdyś z innym medialnym przystojniakiem. Spotykała się z Baronem przez ponad rok. Para była widywana razem, a z czasem chętnie pozowała wspólnie do zdjęć. Rozstali się w 2013 roku. Nie ujawnili dokładnych powodów końca związku, jednak plotki głosiły, że oboje byli zazdrośnikami.

Ola Szwed i Baron z Afromental.Ola Szwed i Baron z Afromental. Kapif

Weronika Rosati i Tede

Weronika Rosati ma na koncie kilka medialnych związków. Poza oczywistym, z Mariuszem Maxem Kolonko, przez jakiś czas była związana z raperem Tede. Para poznała się prawdopodobnie na koncercie i była razem w 2006 roku, przez zaledwie kilka miesięcy. Po jakimś czasie od rozstania muzyk postanowił podzielić się szczegółami ich związku z mediami. W wywiadzie dla TVN Style pozwolił sobie na nutkę uszczypliwości. Zdradził nawyki swojej byłej dziewczyny, które mu przeszkadzały, mówiąc, że przebierała się kilka razy dziennie i przed snem robiła kompletny makijaż.

Weronika Rosati na koncercie Tede w 2006 rokuWeronika Rosati na koncercie Tede w 2006 roku fot. East News

Małgorzata Kożuchowska i Marcin Dorociński

Małgorzata Kożuchowska i Marcin Dorociński związali się ze sobą niedługo po studiach. Para była widywana publicznie razem. Wróżono aktorom wspólną przyszłość, którą podobno razem planowali. Relacja nie przetrwała. W jednym z wywiadów aktorka przyznała, że w tamtym czasie za bardzo pochłonęła ją praca, przez którą oddaliła się od bliskich.

Marcin Dorociński i Małgorzata KożuchowskaMarcin Dorociński i Małgorzata Kożuchowska Akpa

Marina i Łozo

Marina dziś kojarzona jest jedynie z Wojciechem Szczęsnym, z którym tworzy udane małżeństwo. Zanim go poznała była jednak z inną gwiazdą muzyki, liderem zespołu Afromental, Wojciechem Łozo Łozowskim. Poznali się w 2008 roku na planie programu "Taniec z Gwiazdami" i zaiskrzyło. Byli bohaterami kolorowej prasy, gdzie ukazywały się ich wspólne zdjęcia. Związek nie przetrwał jednak próby czasu.

Marina i ŁozoMarina i Łozo Fotek/REPORTER / PIOTR FOTEK/REPORTER

Magdalena Boczarska i Tomasz Karolak

Choć oboje są dziś w udanych związkach, przed laty byli w sobie zakochani. Zaiskrzyło w... 2000 roku. Magdalena Boczarska i Tomasz Karolak byli ze sobą aż sześć lat. Para była także zaręczona. Związek jednak rozpadł się w 2006 roku. Nie potwierdzili oficjalnie powodów rozstania, jednak plotki głosiły wówczas, że nie bez znaczenia była znajomość aktora z Violettą Kołakowską...

Tomasz Karolak dzielnie wspierał Magdę Boczarską, która gra jedną z głównych ról.Tomasz Karolak dzielnie wspierał Magdę Boczarską, która gra jedną z głównych ról. KAPIF.PL/KAPIF

Izabella Miko i Maciej Zakościelny

Izabella Miko i Maciej Zakościelny poznali się, kiedy kariera młodego aktora rozkwitała w najlepsze. W 2007 roku był jednym z najgorętszych nazwisk polskiego show-biznesu. Związek wyszedł na jaw, kiedy aktorka przyleciała do Polski zagrać w filmie "Kochaj i tańcz". Media donosiły wówczas, że zamieszkała z "polskim Bradem Pittem". Jednak później wróciła do Los Angeles. Prasa śledziła losy pary przez jakiś czas, twierdząc, że są w związku na odległość. Z pewnością nie było to bez znaczenia. Oboje nie ujawnili powodów rozstania.

Izabella Miko i Maciej ZakościelnyIzabella Miko i Maciej Zakościelny fot. East News

Więcej o:
Copyright © Agora SA