Nie Michael Kors, a Mohito. Ta torebka jest łudząco podobna, a różnica w cenie kolosalna. Eobuwie też taką ma

Torebka jak od luksusowego projektanta, a to Mohito. Łudząco podobny model możesz dorwać sto razy taniej. Torebka ta idealnie sprawdzi się na co dzień. Inspiracji zaczerpnięto też w Eobuwie.

Torebki światowych projektantów to w pewnym stopniu wyznacznik luksusu. Niestety kosztują krocie i nie każdy może sobie pozwolić na tak duży zakup. Jednak wiele sieciówek inspiruje się stylem prestiżowych marek, więc można znaleźć prawdziwe perełki o podobnym designie w niskich cenach. Tak też jest z tą torebką z Mohito. Tylko spójrz.

Od tej torebki aż bije luksusem. Model z Mohito, jak od Michaela Korsa

Mohito wraz z nadejściem wiosny wypuściło sporo nowości. Jedną z nich jest ta przepiękna torebka typu city bag, która na pierwszy rzut oka przypomina kultowy model prestiżowej marki Michael Kors. Torebka ta ma cudowną beżowo-brązową kolorystykę. W całości pokryta jest wzorem w logo sklepu, co właśnie kojarzy nam się z designem światowego giganta. Ma również podobną przywieszkę z logo znajdującą się przy uchwycie. Torebka ta posiada krótkie uchwyty oraz długi pasek do zawieszenia na ramieniu. 

Jak widać, torebki te naprawdę są łudząco podobne, a różnica w cenie jest kolosalna. Oryginalny model marki Michael Kors możemy zakupić m.in. w Answear. Teraz torebka ta znajduje się na sporej wyprzedaży i szybko znika z półek. Nic dziwnego, każda kobieta chce ją mieć. Obydwa modele doskonale sprawdzą się na co dzień. Z pewnością pomieszczą wszystko to, czego potrzebujemy w ciągu dnia.

Inspiracji zaczerpnięto też gdzie indziej. Tylko spójrz na to cudo marki Jenny Fairy

Łudząco podobną torebkę do modelu marki Michael Kors znajdziemy również w Eobuwie. Jest to torebka podróżna marki Jenny Fairy. W całości pokryta jest ona wzorem w dwukolorowe romby. Posiada dwa krótkie uchwyty i długi pasek.

Oryginalny podróżny model Michael Kors także znajdziemy na wyprzedaży w Answear. Oczywiście torebka ta pokryta jest wzorem w logo marki i posiada charakterystyczną przywieszkę. Obydwie torebki idealnie sprawdzą się na podróż. Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

 
Która marka cieszy się największą popularnością?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.